کودک آزاری دوباره فاجعه آفرید، بهاره کودک پنج ساله افغانی در خمینی شهر

116
کودک آزاری دوباره فاجعه آفرید، بهاره کودک پنج ساله افغانی در خمینی شهر

جدیدترین مورد کودک آزاری بهاره پنج‌ساله دختربچه‌ای افغانستانی است که هفته گذشته توسط سه مرد مورد تعدی قرار گرفته است. رئیس اورژانس اجتماعی ایران این خبر را تأیید کرده است. این عمل شنیع  در خمینی‌شهر سومین مورد از تجاوز به دختران خردسال افغان در دو سال اخیر است.

رضا جعفری شنبه ۱۲ خرداد در گفت‌و‌گو با خبرگزاری دولتی کار ایران (ایلنا) درباره این حادثه گفت:

«مورد کودک آزاری مربوط به دختربچه‌ای افغان است که هفته گذشته در حالی که در مقابل خانه مشغول بازی بوده، ربوده و پیکر نیمه جان او چند ساعت بعد در خرابه‌ای پیدا می‌شود.»

او گفت این کودک از بیمارستان مرخص شده و اورژانس اجتماعی در حال ارائه حمایت‌های روانی‌ـ‌اجتماعی به اوست.

خبرگزاری صدای افغان (آوا) پیش از انتشار این خبر در ایلنا، شنبه با یکی از آشنایان این دختربچه مهاجر گفت‌و‌گو کرد. به گفته عموی بهاره، او پنج‌ساله است.

در دو سال گذشته این سومین باری است که خبر تعدی به یک دختربچه افغان در ایران منتشر می‌شود. تنها تفاوت این است که این بار متجاوزان دختربچه را به قتل نرساندند.

فروردین امسال مردی در مشهد به تجاوز و قتل ندا، یک دختربچه هفت‌ساله افغان اعتراف کرد. او جسد ندا را در کیسه زباله‌ای در شهرک رجایی‌شهر مشهد رها ساخته بود.

پیش از این، قتل یک دختر بچه افغان دیگر نیز در سال ۱۳۹۵ خبرساز شده بود. ۲۱ فروردین آن سال، امیرحسین پورجعفر، یک پسر ایرانی، ستایش قریشی، دختربچه افغانستانی را که در همسایگی‌شان در روستای خیرآباد ورامین زندگی می‌کرد، ربود و پس از آزار جنسی، او را به قتل رساند و بعدتر سعی کرد بدن او را با اسید از بین ببرد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy