خودکشی دو خواهر ۳۰ و ۳۵ساله با آویزان کردن خود از طناب به فوت هر دو نفر انجامید

214
خودکشی دو خواهر ۳۰ و ۳۵ساله با آویزان کردن خود از طناب به فوت هر دو نفر انجامید
خودکشی دو خواهر ۳۰ و ۳۵ساله با آویزان کردن خود از طناب به فوت هر دو نفر انجامید

ظهر روز پنجشنبه ۱۰ خرداد ۹۷ در یک فاجعه دیگر خودکشی دو خواهر ۳۰ و ۳۵ ساله مریوانی که خود را دار زده بودند مردم مریوان را سواگوار کرد. این دو خواهر  با طناب خود را حلق آویز کردند و به زندگی پر از درد و رنج خود پایان دادند.

پیکر این دو خواهر  تحویل سردخانه بیمارستان بوعلی مریوان شد.

خودکشی زنان در ایران آمار تکان دهنده ای و دردناکی را شامل میشود عصر روز  دوشنبه ۱۶ اردیبهشت خودکشی مادر  ۱۸ ساله  پس از کشتن دختر ۲ ساله‌اش، صورت گرفت. این مادر جوان خود را از طبقه پنجم هتل پایین انداخت و خودکشی کرد.
این حادثه  عصر روز دوشنبه هنگامی فاش شد که کارکنان هتل با شنیدن صدای سقوط یک شیء به حیاط خلوت رفتند و با جسد غرق در خون زن جوان روبه رو شدند.
با گزارش این حادثه به قاضی  ویژه قتل  عمد، تحقیقات  آغاز شد. بررسی های اولیه نشان داد که مادر جوان از تاریخ چهاردهم اردیبهشت در هتل مذکور اقامت داشت و از اردبیل به مشهد مسافرت کرده بود. اما خودکشی مادر ۱۸ساله از طبقه پنجم هتل زمانی وحشتناک تر شد که جسد بی جان دختر ۲ ساله این زن نیز روی تخت اتاق محل اقامت اش پیدا شد.
تحقیقات بیشتر بیانگر آن بود که کودک معصوم توسط مادرش ۲۴ساعت پیش به قتل رسیده است . وقتی جنازه کودک را یافتند ۲۴ساعت از مرگش میگذشت.
کشف مقدار زیادی قرص و مرگ موش و پودر مشکوک در کنار جسد دختربچه مذکور و همچنین دست نوشته باقی مانده از مادر ۱۸ ساله حکایت از آن داشت که زن جوانی ابتدا دخترش را با خوراندن قرص یا پودر سمی به قتل رسانده سپس عصر روز گذشته با پاره کردن توری نصب شده روی پنجره اتاق هتل، دست به خودکشی  زده و جان سپرده است.

عوامل اقتصادی، فشارهای اجتماعی، مسائل کاری و مشکلات خانوادگی نیز از دیگر دلایلی هستند که افراد را به سوی خودکشی سوق می‌دهند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy