افزایش قیمت طلا در بازار آزاد امروز تهران با هر گرم۱۹۶ هزار تومان

36
قیمت طلا

در بازار تهران قیمت طلا بالا کشیده  و هر عدد سکه تمام بهار آزادی با طرح جدید به قیمت دومیلیون و صد و پانزده هزارتومان به فروش میرسد این در حالی است که قیمت طلا برای هر گرم  ۱۸عیار،  صد و نود و شش هزار تومان تبادل شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۱۱۵ هزار تومان و سکه تمام‌ بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۳۵ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌ بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌ نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌ سکه بهار آزادی یک میلیون و ۴۰ هزار تومان، ربع‌ سکه ۵۹۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۵۹ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۱۹۶ هزار تومان ارزش گذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۹۸.۲ دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌ سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌ نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود، ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز  نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی کرده و امروز ۴۲۱۱ تومان قیمت‌ گذاری شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۷ هزار و ۳۵۲ تومان و هر پوند با ارزش ۸ هزار و ۴۱۵ تومان و درهم امارات ۱۷۲۰ تومان داد و ستد می‌شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy