صفحه اصلی گوناگون فرهنگ و هنر منابع رسانه‌ای ایتالیا از فروش یک قلعه تاریخی با عمر ۶۰۰ سال...

منابع رسانه‌ای ایتالیا از فروش یک قلعه تاریخی با عمر ۶۰۰ سال در این کشور خبر دادند

50
منابع رسانه‌ای ایتالیا از فروش یک قلعه تاریخی با عمر 600 سال در این کشور خبر دادند
منابع رسانه‌ای ایتالیا از فروش یک قلعه تاریخی با عمر 600 سال در این کشور خبر دادند

منابع رسانه‌ای ایتالیا روز دوشنبه ۲۸ مه از فروش یک قلعه تاریخی با عمر ۶۰۰ سال در این کشور خبر دادند.

قلعه برونلیسکی، «Brunelleschi Castle» که داخل آن مانند یک قصر از همه امکانات رفاهی برخوردار است، در استان «توسکانا» واقع شده است.

این قلعه در سال ۱۴۲۴ میلادی توسط «فیلیپو برونلیسکی»، مهندس مشهور ایتالیایی در آن زمان، طراحی و سپس ساخته شد به همین دلیل نام قلعه لقب این مهندس مشهور را به خود گرفته است.

خبر فروش این قلعه تاریخی که کمی عجیب به نظر می‌رسید، از طریق یک آژانس املاک و مستغلات اعلام و سپس در رسانه‌های ایتالیا منتشر شد.

این آژانس با اعلام خبر فروش این قلع تصاویر زیبایی از داخل ساختمان و ویژگی‌های زیبا و شگفت‌انگیز آن نیز منتشر کرده است.

بزرگ، وسیع و مجلل

با توجه به اعلامیه آژانس ایتالیایی، این ساختمان از نظر استحکام هنوز در وضعیتی بسیار عالی به سر می برد. ساختمان قلعه دارای ۴ برج بزرگ که در چهار گوشه قلعه استوار است. قلعه یک راهرو در اطراف بالای ساختمان دارد که از آن قسمت می‌توان منظره زیبا و دیدنی‌های شگفت‌انگیز اطراف قلعه را مشاهده کرد.

آژانس ایتالیایی در بیانیه فروش قلعه گفته است، چنانچه حجم و وسعت این قلعه برای شما کافی نباشد، علاوه بر ساختمان تاریخی که بسیار زیبا و مجلل است، ۲۵ خانه در اطراف قلعه که روستای کوچک را تشکیل می دهند، نیز ضمیمه ملک این قلعه است. این روستای کوچک باز تاریخ آن به قرن هجدهم بر می‌گردد که از نظر تاریخی ارزش ویژه‌ای دارد.

این قلعه با ۱۲۰۰ هکتار زمین زیبا، از جمله باغ‌های انگور، جنگل‌ها، دو دریاچه و یک باغ بزرگ درخت زیتون احاطه شده است.

اما در داخل ساختمان قلعه اتاقها با تصاویر و طرح‌های خیره کننده‌ای زینت داده شده است این زیبایی به ساختمان‎ها جلوه‌ای از یک کاخ سلطنتی می‌دهد.

این ساختمان سحر و جادو ۶۰۰ ساله تاریخ را که تا امروز باقی مانده در خود حفظ کرده است. ساختمان همچنین دارای دیوارهای بسیار جذاب و سالن‌های باشکوه و باغچه های زیبا و یک سالن پذیرایی برای ۱۸۰ مهمان است.

آژانس گرچه قیمت این قلعه را ذکر نکره است اما به نظر نمی رسد که قیمت آن ارزان باشد. سایتی Lionard Luxury Retail Estates که بیانیه فروش این قلعه را نشر کرده از سایت‌های معروف جهان است که قیمت‌های بسیار بالا را ذکر نمی‌کند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy