کشته شدن دو نفر در اثر جاری شدن سیل در زنجان

42
سیل در زنجان
سیل در زنجان

امروز یکشنبه ۶ خرداد ۹۷  بر اثر جاری شدن سیل در زنجان، سه نفر مفقود شدند که جنازه ۲ نفر از آنان کشف شد.  نفر سوم مصدوم است. این حادثه در یکی از روستاها به نام اندآباد علیای زنجان رخ داده است.

شب گذشته ۴خرداد ۱۳۹۷ در اثر بارش شدید تگرگ سیل در کردستان با ارتفاع دو متر ، سیلابهای وسیعی در میان خانه ها و کوچه ها و خیابانهای شهرهای مختلف کردستان روان کرد.  در برخی مناطق ارتفاع آب به بیش از دو متر میرسید. این سیل که یکباره وارد خانه ها و اماکن استقراری مردم شده بود تعدادی از خانه های اهالی را خراب کرد. حکومت به جای هر کمکی نیرهای مسلح را به منطقه اعزام کرد.

روز گذشته بارش باران و سیل در تهران و شمیرانات ۶ نفر را در کوه گرفتار کرد. جاده رودبار ـ قصران مسدود شد.

بارش باران روز دوم خرداد در تهران نیز مثل بسیاری از شهرهای ایران که بسرعت موجب سیل شد. پایتخت هم از نبود زیرساختها و عدم لایروبی آبراه ها رنج میبرد، زیرا بودجه‌ای که برای طرح‌های عمرانی ارائه میشود را هستند مدیرانی که صرف خاصه خرجی‌های خودشان میکنند.

بنا به گزارشات جاده چالوس تا هشت خرداد بسته است. در این جاده در اثرریزش کوه ۴ نفر را به شدت مصدوم شده اند.

سیل در شمیرانات ۶ مصدوم و سه نفر مفقود به جای گداشته است، از کشته شدن یک مرد ۲۵ساله اطلاع رسانی شد و بقیه مفقودین هم مسکوت نگه داشته شد.

پ ن : سامانه بارشی که از اول خرداد ماه وارد کشور شده است فجایع زیادی در شهرهای مختلف بوجود آورده است این فجایع در کشورهای دیگر هرگز این ابعاد و حشتناک از خرابی و کشتار را ندارد.

در کشور بلا زده ایران که همه بودجه دولت صرف مصارف نظامی و یا حوزوی و یا فساد و دزدی میشود هر بارش باران فاجعه می آفریند. خانه های مردم را تخریب میکند و این تخریب هرگز توسط دولت ساخته نمیشود و به امان خدا رها میشود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy