پشت پرده فاجعه خودسوزی خانوادگی در کلیبر توسط فرزند پسر چه بود؟

229
پشت پرده اقدام به خودسوزدی خانواده کلیبری توسط فرزند پسر چه بود؟

روز گذشته ۳خرداد۹۷ خبر خودسوزی خانوادگی پدر و مادر و خواهر و برادر  توسط پسر این خانواده رسانه ای شد. طبق معمول رسانه های حکومت این را یک اختلاف خانوادگی قلمداد کردند در حالیکه جزییات آن از قول یک منبع آگاه به شرح زیر بوده است.

یک منبع آگاه مردمی گفت که داستان از این قرار بود که یک خانواده‌ی شهید که از مشکلات اقتصادی و فقر شدید رنج میبردند و پسر خانواده هم به زندان هم محکوم شده بود برای بیان مشکلات خود و دریافت مساعدت به بنیاد شهید شهرستان کلیبر مراجعه میکنند، گویا این مراجعه آنها چندمین بار طی روزهای اخیر بوده این خانواده به خاطر فشار فقر به بنیاد شهید شهرستان کلیبر مراجعه کردند و هربار با بی اعتنایی مسئولین مواجه شدند.

در آخرین باری که پسر خانواده با یوسف کفیلی مواجه میشود خطاب به وی میگوید که (آجیمیزدان اولمه‌لی دییریک کی) – از گرسنگی داریم میمیریم – در پاسخ رئیس بنیاد شهید میگوید (گئدون اولون) – بروید بمیرید- ،که این پاسخ رئیس بنیاد شهید شهرستان کلیبر شروع فاجعه انسانی میشود.

بنا به گفته شاهدان بعد از این گفتگو خانواده شهید با نا امیدی کامل از اداره مزبور و در ناچاری کامل پسر خانواده اقدام به پایان دادن به زندگی خود و اعضای خانواده میکند.

بطوریکه در حیاط اداره بنیاد شهید جمع میشوند، پسر خانواده برای اینکه جدیت تصمیم خود را نشان دهد با تهیه بنزین و پخش دایره وار بنزین در اطراف خانواده خود و پخش مقداری بنزین بر روی خود، مادر، خواهر معلول و پدر بنزین میریزد، سپس اقدام به اتش زدن حلقه ی دور خانواده خود می‌کند، پدر خانواده که می‌خواست اقدام به خاموش کردن آتش کند ولی چون الوده به بنزین بوده اتش شعله ور میشد و همزمان در اتفاقی دردناک آتش بی مسئولیتی رئیس اداره بنیاد شهید اعضای خانواده را می‌بلعد.

افراد حاضر در محل حادثه اقدام به خاموش کردن آتش با پتو و کپسول اطفای حریق میکنند و سپس با اطلاع به اورژانس خانواده شهید آسیب دیده به بیمارستان کلیبر و از آنجا هم به بیمارستان سینای تبریز منتقل میشوند که سرانجام امروز هم خبر فوت سه نفر از اعضای خانواده توسط پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی تائید شد.

ارسالی اعضا

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy