اعتصاب کارگران ماشین سازی اراک در ماهشهر به دلیل عدم دریافت ۶ ماه حقوق

94
اعتصاب کارگران ماشین سازی اراک
اعتصاب کارگران ماشین سازی اراک

اعتصاب کارگران ماشین سازی اراک هم امروز استارت خورد و کارگرانی که بیش از ۶ ماه است حقوق نگرفتند تصمیم گرفتند اعتصاب کنند

 کارگران زحمت کش شرکت ماشین سازی اراک در ماهشهر امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ در اعتراض به عدم پرداخت ۶ماه حقوق پرداخت نشده خود دست به اعتصاب زده اند.

تا کنون اعتصاب و اعتراضات این کارگران زحمتکش بدون جواب مانده و شرکت بعد از انواع وعده و وعیدها و بدون پرداخت هیچ گونه پولی با کارگران محروم، با این شرکت تصفیه حساب کرده و کلیه کارهای شرکت را به پیمانکاران سپرده است و کارگران را با معوقات مزدی به حال خود رها کرده است.

پیمانکاران نیز تا کنون بیش از ۶ ماه است  که هیچ گونه حقوقی به کارگران نداده اند. کارگران به جان آمده و معترض بدون هیچ گونه رسیدگی در بلاتکلیفی بسر می برند و در سکوت خبری تحت حاکمیت غارتگران شاهد از دست رفتن حقوق خود هستند.

یکی از کارگران ماشین سازی اراک میگوید ما ۲۰۰ روز است که حقوقی از شرکت نگرفتیم مگر حق و حقوق کارگری چقدر است که ۲۰۰ روزش را نتواند پول مزدش راهم بگیرد.

توضیح: شرکت ماشین سازی اراک بعنوان یکی از اعضاء مدیریت اجرایی کنسرسیوم فاز ۱۴ پارس جنوبی و تامین کننده عمده تجهیزات ثابت پالایشگاه خشکی در پروژه های کلان است.

ماشین سازی اراک علاوه بر تامین تجهیزات پالایشگاه خشکی ، با ورود به عرصه تامین تجهیزات فراساحلی (Offshore) با انجام طراحی پایه در فرایند و تامین قطعات خاص اینترنال و ساخت تجهیزات نیز دخالت دارد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy