جایزه ۱۰۰ هزار دلاری برای نابودکردن سفارت آمریکا در بیت المقدس

174
جایزه 100 هزار دلاری برای نابودکردن سفارت آمریکا در بیت المقدس
جایزه 100 هزار دلاری برای نابودکردن سفارت آمریکا در بیت المقدس

رسانه های حکومتی: جنبش عدالتخواه دانشجویی اعلام کرد به کسی که سفارت آمریکا در بیت المقدس را نابود کند ، ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو (بسیج)، به دنبال انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، جنش عدالتخواه دانشجویی ایران اعلام کرد که به منفجر کننده ساختمان این سفارتخانه غیرقانونی ۱۰۰ هزار دلار جایزه می‌دهد.

چراغ سبز آمریکا برای ترور سلیمانی

وزیر دفاع اسرائیل، روز جمعه یازدهم مه، با حضور در بلندی‌های جلولان، از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه خواست تا نیروهای سپاه قدس و قاسم سلیمانی را از کشورش اخراج کند.

به گزارش افکارنیوز، روزنامه کویتی الجریده مدعی شد آمریکا به اسرائیل برای ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران چراغ سبز نشان داده است.

این روزنامه کویتی به نقل از یک منبع امنیتی در تل‌آویو مدعی شد آمریکا و اسرائیل اخیرا به این جمع‌بندی رسیده‌اند که قاسم سلیمانی برای منافع هر دو آنها در منطقه “یک تهدید” به شمار می‌رود.

الجریده پیشتر ادعا کرده بود اسرائیل سه سال پیش نیز قصد ترور سلیمانی را داشت اما دولت اوباما در آن زمان برای اینکه مذاکرات هسته‌ای با مشکل مواجه نشود، تهران را از نقشه اسرائیل برای ترور فرمانده سپاه قدس باخبر کرد و همین مسئله باعث بروز اختلاف بین دولت نتانیاهو و دولت اوباما شد.

الجریده مدعی شده است که «محمدرضا فلاح‌زاده» مرد شماره دو حکومت ایران در سوریه نیز ممکن است هدف قرار گیرد.

سلیمانی: برای جهاد آماده ایم

رسانه های حکومتی: صفحه اینستاگرام منسوب به سردار سلیمانی همزمان با تهدید آمریکا برای حمله به سوریه با انتشار تصویری نوشت: « در مکتب توحید آن چیزی دارای ارزش و ماندگاری است که در راه خدا و برای خدا شکل بگیرد.

هر مقدار از عمر انسان که برای خدا صرف شود. هر کاری که برای خدا انجام گیرد، مالی که در این راه هزینه شود از ارزش واقعی و ماندگاری برخوردار است و در این راستا هرچه انجام کاری برای خدا سخت‌تر و نیت خالص‌تر باشد ارزش و اثر آن بیشتر است.

بنابراین هرگونه اهتمام و تلاش در راه خدا جهاد مصداق جهاد فی سبیل الله است.»

کانال ما

https://t.me/Iran_news_ajancy