دونالد ترامپ: ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود

50
دونالد ترامپ: ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود
دونالد ترامپ: ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با اشاره به خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای برجام در صفحه توئیترش نوشت، ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود..اما الآن، چنین چیزی دیگر اتفاق نخواهد افتاد.

به گزارش العربیه، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا عصر یکشنبه ۱۳ مه ۲۰۱۸ به وقت محلی در صفحه توئیتر خود نوشت: «ایران به هر طریق ممکن به دنبال تصرف خاورمیانه بود..اما الآن، چنین چیزی دیگر اتفاق نخواهد افتاد.»

رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه گذشته ۸ مه ۲۰۱۸ مجددا با اتهام تهران به تلاش برای دست یابی سلاح هسته‌ای، حمایت از «تروریسم» و دخالت برای بر هم زدن امنیت در منطقه خاورمیانه، توافق هسته‌ای غرب با ایران، برجام که در سال ۲۰۱۵ امضا شده را «توافقی بسیار بد و فاجعه بار» خوانده و سه روز قبل از پایان ضرب الاجل ۱۲۰ روزه‌ای که برای اصلاح آن تعیین کرده بود، خروج کشورش از این توافق را اعلام کرد.

ترامپ توافق هسته‌ای را در جهت خدمت به منافع ایران توصیف کرد که هیچ گونه کمکی به برقراری صلح نمی‌کرد. وی در ادامه گفت که ایالات متحده آمریکا با لغو توافق هسته‌ای امن تر خواهد شد.

رئیس جمهوری آمریکا رژیم ایران را به حمایت از سازمان‌های «تروریستی» و شعله‌ور کردن آتش جنگ‌ها در منطقه خاورمیانه متهم کرد.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy