افردا ناشناس به بانک آینده شعبه نازی‌آباد حمله کرده و آن را به آتش کشیدند + فیلم

158
افردا ناشناس به بانک آینده شعبه نازی‌آباد حمله کرده و آن را به آتش کشیدند
افردا ناشناس به بانک آینده شعبه نازی‌آباد حمله کرده و آن را به آتش کشیدند

بنا به گزارشات رسیده نیمه شب گذشته ۲۳ اردیبهشت ۹۷ چند نفر با استفاده از تاریکی شب با شکستن شیشه‌های بانک آینده به این بانک حمله کرده و آن را آتش زده و از صحنه متواری شدند.

بر طبق مشاهدات شاهدان عینی شیشه‌های این بانک شکسته و افراد از طریق شیشه‌های شکسته وارد بانک آینده شعبه‌ نازی‌آباد شده و آنجا را به آتش کشیده بودند.

امروز با کشیدن پارچه های بزرگ، مسئولین تلاش کردند که این آتش سوزی و شکسته شیشه‌های بانک را از دید عموم مردم دور نگه دارند اما همه دیده بودند.

بانک آینده تا دو ماه پیش شعبه افضل توس بوده است و بعد به بانک آینده تبدیل شده است.

یکی از سپرده‌گذاران گفت:‌ در اسفندماه ۹۶ یک اختلاس ۱۰۰ میلیاردی در بیمه رازی رخ داد که تمام خبرگزاری ها اعلام کردند که یکی از متهمین از ایران گریخته هست.

بعد از این جریان بیمه رازی که یکی از شرکتهای بانک آینده است دچار مشکل شد و شنیدیم که بعضی از مدیران شرکت رازی که وابسته به بانک آینده هستند خسارات غیر واقعی طی چند سال حدود ۱۰۰ میلیاردد تومان از حساب شرکت برداشت کردند. شخصی به اسم تیرداد  معاون مالی بانک آینده عضو هیئت مدیره بیمه رازی هست.

حالا این جناب تیرداد خودش جزو هییت تصفیه آینده در پرونده افضل توس هست که خود پرونده قضایی دارد و فعلا آزاد هست! می بینید چه تو در تو است این اختلاس در حقیقت مربوط به  بانک آینده است که پرونده بزرگی در قوه قضاییه دارد. کسی سر در نمی‌آورد از این دزد بازار برای همین بهترین شعار مالباختگان هست:

دست های پشت پرده، با پول ما چه کرده

بهرحال ما کوتاه نمی آییم فردا تجمع است هم افضل توس و هم آرمان وحدت و البرز ایرانیان، فردا ساعت ۱۱ جلوی دادسرای جرائم پولی و بانکی جمع میشویم.

عکس و فیلمهای بیشتر را در کانال ما ببینید

https://t.me/Iran_news_ajancy