سند شرفیابی مکارم شیرازی به حضور شاه و جزئیات جایزه گرفتنش از او

660
سند شرفیابی مکارم شیرازی به حضور شاه و جزئیات جایزه گرفتنش از او
سند شرفیابی مکارم شیرازی به حضور شاه و جزئیات جایزه گرفتنش از او

اختصاصی آژانس ایران خبر: سند ضمیمه مربوط به روز جایزه گرفتن یکسری از علما از جمله مکارم شیرازی است. کاشانی درسال۳۲ ضربه ی ناجوانمردانه خودرابه قهرمان ملی ایران دکتر مصدق زد. بعضی از جانداران و گیاهان زندگی انگلی دارند و این درسرشت آنهاست یکی از فاکتورهای مهم در تعیین نوع زندگی انسانها شغل آنهاست، جایی که منبع ارتزاق شماست فکر و شخصیت شما را میسازد، منبع ارتزاق بعضی ها سفره دیگران است یعنی زندگی انگلی دارند، ازسفره شاه میخورند جایزه میگیرند، ازسفره شیخ میخورند در یک کلام مفت خورند، هرزه های سیاسی که با هرساز میرقصند و در هر شرایطی با وقاحت خودراجا میزنند.

به سند ضمیمه نگاه کنید رابطه مکارم و شاه چه معنی دیگری غیر از آنچه در بالا گفتم دارد. جایزه بگیر دیروز حالا آیت الله است ازنوع عظمایش و خیلی هم شیرین است، زیرا که سلطان شکر ایران است.

میگویند گربه را که هوا بیندازی چهاردست وپا به پایین می‌آید، آخوند هاهم همینطور و مثل آفتاب پرست هستند.  درهر فضایی فورا همرنگ می‌شوند یابهتر بگویم همفکر میشوند.

دیروز بود که فلسفی درمسجد سپه سالار در حضور شاه نعره میزد. زنبورعسل هم شاه دارد این سنت الهیست که ما هم باید شاه داشته باشیم. از وقاحت این جماعت هرچه بگویم کم گفته ام

و اما سند:

برندگان جایزه سلطنتی کتاب پس از شرفیابی به حضور ملکوکانه

آیت‌الله ناصرمکارم شیرازی برنده جایزه سلطنتی بهترین کتاب سال – فروردین ۱۳۳۵

این کتاب شامل حمله به عرفان و تصوف و وحدت وجود بود و مکارم در مراسمی جایزه‌اش را از دست شاه ایران دریافت کرد!

جایزه بزرگ سلطنتی طبق معمول به بهترین تصنیفات سال تعلق گرفت و در این رشته آقای ناصر مکارم شیرازی مصنف کتاب فیلسوف نماها برنده شناخته شد.

ناصر مکارم شیرازی از محصلین حوزه علمیه قم میباشد که در بین .. با اطلاع و ابتکار و مجاهدت در تحقیق و تشیع معروف است

روزاول فروردین هنگامیکه برندگان جایزه سلطنتی برای دریافت جوایز خود شرفیاب شدند اعلیحضرت از آقای مکارم شیرازی سوال فرمودند که شما از کجا به این فکر افتادید

آقای مکارم شیرازی توضیح داد که از چندی باینطرف در حوزه قم عده ای از طلاب علوم سمالمه در باب مکاتب فلسفی همت گماشتند و بخصوص در اطراف مکتب ماتریالیسم که اساس فلسفه کمونیسم میباشد به مطالعه و تحقیق پرداخته اند.

این نهضت فلسفی به وسیله حجت الاسلام آقای سید محمد حسین طباطبایی تدریجا پایه گذاری شده که آقای مکارم شیرازی نیز یکی از شاگردان تربیت یافته مکتب معظم له میباشند.

این همان کسی است که کلاهبرداری ١۵٠ میلیون دلاری‌اش در زمان دولت احمدی‌نژاد به بهانه کمک هزینه تحصیل و زندگی طلاب خارج از ایران و اسناد مربوط به ترانزیت مواد مخدر یکی از قضات عالی رتبه دادگستری، مورد افشاگری فعال مدنی فرهاد سلمانپور قرار گرفت.

البته کسی که متهم شد جوان افشا کننده این سند بود و هنوز که هنوز است با وجود شکنجه‌های فراوان از طرف اطلاعات و سپاه و.. در انتظار روزی است که دوباره به زندان فراخوانده شود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy