استقبال رئیس جمهور آمریکا از سه زندانی آزاد شده از کره شمالی

46
استقبال رئیس جمهور آمریکا از سه زندانی آزاد شده از کره شمالی
استقبال رئیس جمهور آمریکا از سه زندانی آزاد شده از کره شمالی

رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در مراسم استقبال از سه آمریکایی آزاد شده از کره شمالی ابراز امیدواری کرد دیدار آینده او و رهبر این کشور موجب صلح و منافع جهانی شود.

پرزیدنت دونالد ترامپ و بانوی اول آمریکا بامداد پنجشنبه در پایگاه هوایی «اندروز» در حومه پایتخت آمریکا حضور یافتند تا از سه آمریکایی آزاد شده از کره شمالی استقبال کنند.

آقای ترامپ در سخنانی در این مراسم گفت «پر افتخارترین دستاورد من، خلع سلاح اتمی کامل شبه جزیره کره خواهد بود. این چیزی است که افراد برای مدت‌های طولانی به دنبال آن بودند.

«کیم دونگ چول»، «کیم هاک سونگ» و «تونی کیم» سه شهروند آمریکایی هستند که بامداد پنجشنبه به همراه «مایک پمپئو» وزیر خارجه ایالات متحده از کره شمالی به آمریکا آمدند.

آزادی این سه آمریکایی از کره شمالی بعد از ابراز تمایل رهبران دو کشور صورت گرفت.

پرزیدنت در مراسم استقبال از گروگان های آمریکایی آزاد شده از پیونگ یانگ با اشاره به اقدام رهبر کره شمالی برای آزادی این آمریکایی ها گفت: امشب شب ویژه ای است. می توانست شرایط بدتر باشد و امیدوارم ملاقات من با رهبر کره شمالی نیز خوب پیش برود. من فکر می کنم رهبر کره شمالی می خواهد کار خوبی را برای خودش و مردمش انجام بدهد. باید ببینیم چطور پیش می رود.

در مراسم استقبال از این سه زندانی آمریکایی علاوه بر رئیس جمهوری آمریکا و بانوی اول، مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا، جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا و سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید نیز حضور داشتند.

عکس و فیلمهای بیشتر در تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy