خودکشی مادر ۱۸ساله پس از کشتن دختر دو ساله‌در هتل

83
خودکشی مادر 18ساله پس از کشتن دختر دو ساله‌در هتل
خودکشی مادر 18ساله پس از کشتن دختر دو ساله‌در هتل
 عصر روز  دوشنبه ۱۶ اردیبهشت خودکشی مادر  ۱۸ ساله  پس از کشتن دختر ۲ ساله‌اش، صورت گرفت. این مادر جوان خود را از طبقه پنجم هتل پایین انداخت و خودکشی کرد.
این حادثه  عصر روز دوشنبه هنگامی فاش شد که کارکنان هتل با شنیدن صدای سقوط یک شیء به حیاط خلوت رفتند و با جسد غرق در خون زن جوان روبه رو شدند.
با گزارش این حادثه به قاضی  ویژه قتل  عمد، تحقیقات  آغاز شد. بررسی های اولیه نشان داد که مادر جوان از تاریخ چهاردهم اردیبهشت در هتل مذکور اقامت داشت و از اردبیل به مشهد مسافرت کرده بود. اما خودکشی مادر ۱۸ساله از طبقه پنجم هتل زمانی وحشتناک تر شد که جسد بی جان دختر ۲ ساله این زن نیز روی تخت اتاق محل اقامت اش پیدا شد.
تحقیقات بیشتر بیانگر آن بود که کودک معصوم توسط مادرش ۲۴ساعت پیش به قتل رسیده است . وقتی جنازه کودک را یافتند ۲۴ساعت از مرگش میگذشت.
کشف مقدار زیادی قرص و مرگ موش و پودر مشکوک در کنار جسد دختربچه مذکور و همچنین دست نوشته باقی مانده از مادر ۱۸ ساله حکایت از آن داشت که زن جوانی ابتدا دخترش را با خوراندن قرص یا پودر سمی به قتل رسانده سپس عصر روز گذشته با پاره کردن توری نصب شده روی پنجره اتاق هتل، دست به خودکشی  زده و جان سپرده است. به نقل از رکنا

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy