تبلیغ غیر انسانی فیلم به وقت شام در پردیس کوروش با واکنش شدید مردم روبرو شد

168

 بعد از انواع تبلیغات برای اینکه مردم بروند و  به اصطلاح فیلم به وقت شام  را تماشا کنند بعد از اینکه دادن ساندویچ و ساندیس و الویه و نوشابه به هنگام نمایش فیلم  هم کارساز نبود نوبت نمایش رو حوضی این فیلم مزخرف در پردیس کوروش رسید.

اینجا بود که برای کشاندن مردم به این نمایش مسخره آنها را در متن فیلم قرار بدهند تا خودشان از نزدیک شاهد ماجراهای فیلم باشند و این بود که کارگردان بیشعور ذهن خلاقش را به کار انداخت و تصمیم گرفت که بازیگران را به صحنه بفرستد.

که بروند و با سلاح و ریشهای حنایی و پرت کردن اشیا بگویند داعش آمده و مردمی را که سرتاسر روز  در دلهره به سر میبرند را، کمی بترسانند و رفتند به پردیس کوروش. و اینها واکنشهای مردمی است که برایشان نمایش اجرا شده است ببینید چه تاثیر مثبتی پذیرفتند:

– این نمایش آنقدر مهوع و منفعل بود که امید هر بیننده را از قوه عقل نظام مایوس میکرد. به قول شکسپیر از دست دادن امیدی پوچ و آرزویی دست نایافتنی، خود، كامیابی و پیشرفت بزرگی است.
انتهای دوره هر حکومت احمقانه ترین ایده ها به ذهن کسانی که از همراهی مردم مایوسند خطور می کند.

جمهوری اسلامی سعی می‌کند خود را مبارز با داعش نشان دهد در حالی‌که این گروه ساخته دست خودش است

– با این نمایش میخوان بگن ببینیند ما امنیت داریم، ما چه خوبیم داعش نداریم

-عملکرد تیم تبلیغاتی فیلم به وقت شام تو پردیس کوروش بشدت مشمئز کنندس .

 -نمایش مسخره داعش تو  پردیس کوروش واقعا واسم منزجر کنندست.

– تو مشهد تو پاساژ جشن گرفتن ده نفرو بخاطرش دادگاهی کردن!!! تو پردیس کوروش مطمعنا خیلیا ناراضی بودن و شکایت میکنن. بنظرتون کسی بازخواست میشه؟!؟

– آقاي حاتمی‌کیا همه آدمها هر روز براي پيشرفت تلاش مي كنند و گام برميدارند. شما چرا هر روز پسرفت مي كنيد؟ چطور از فيلم باشكوه كرخه تا راين به اين نمايش مضحك “ايجاد رعب و وحشت” و داعش سازي در كوي و برزن و بين مردمي رسيديد كه با هزاران مشكل و ترس دست به گريبانند؟

–  ارز زلزله کرمانشاه بیکاری حقوق شهروندی ازادی بیان تلگرام فیلترینگ حالا هم نمایش مسخره در پاساژ کورش!!! اره دلمون خوشه امنیت داریم!!! چه خوووووووبیم که داعش نداریمممممم!!!!

– میشد تبلیغ کم دردسرتری انجام داد!!! مثلا فیلم پرت کردن دختران خیابان انقلاب به پایین یا کتک زدن دختران در پارک را در مجتمع کوروش برای مردم به نمایش گذاشت! نیازی به آدم هایی با شکل و ظاهر داعش نبود. میشد ژانر ترس و دلهره، مشابه همین ایده شما…. آقای حاتمی کیا

– نمایش داعش بازی در پاساژ کوروش ؛ آنقدر مهوع و منفعل بود که امیدم را از قوه عقل نظام مایوس کرد. به قول شکسپیر از دست دادن امیدی پوچ و آرزویی دست نایافتنی، خود، كامیابی و پیشرفت بزرگی است.

انتهای دوره ها؛ احمقانه ترین ایده ها به ذهن کسانی که ازهمراهی مردم مایوس اند خطور می کند.

– امروز بازيگراي فيلم به وقت شام ريختن پاساژ كوروش با گريم داعش و اسب اره اسب داد ميزدن و مثلا نمايش انجام ميدادن بخدا شانس آورديد نبودم چون من سبكم متد اكتينگه اون موقع بود كه نفري يه دونه حرومتون ميكردم… تو بازيگري  یا داعشی كه مثل حيوون بين مردم داد ميزني.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy