رودی جولیانی برجام را پاره کرد و دو بار بر روی آن آب دهان انداخت

388
رودی جولیانی برجام را پاره کرد و دو بار بر روی آن آب دهان انداخت
رودی جولیانی برجام را پاره کرد و دو بار بر روی آن آب دهان انداخت

آژانس ایران خبر به نقل از شبکه تلويزيوني الجزيره، رودی جولیانی ­وکيل آقای ترامپ رئيس جمهور آمريکا ضمن تأکيد بر تلاش ترامپ و دولت وي براي براندازي رژیم ايران به صورت نمادين توافقنامه هسته اي ايران يا همان برجام را پاره کرد و بر روي آن آب دهان انداخت.

رودي جولياني که در نشست مجاهدین خلق در واشنگتن سخنراني مي کرد گفت: رئيس جمهور (آمريکا) به اندازه ما به تغيير نظام ( ايران ) پايبند است؛ به ويژه با حضور مايک پمپئو وزير امور خارجه در سمت راست او و حضور جان بولتون مشاور امنيت ملي در سمت چپ او. جان بولتون را که مي شناسيد.

جولياني خاطر نشان کرد: تصور مي کنيد براي آن توافقنامه چه رخ خواهد داد؟ آن توافقنامه هسته اي؟

رودی جولیانی سپس برگه اي را به عنوان توافقنامه هسته اي ايران از روي ميز برداشت و به صورت نمادين آن را پاره کرد و دو بار آب دهان بر روي آن انداخت.

گفتني است سخنراني رودی جولیانی در جمع مجاهدین خلق از شبکه تلويزيوني سي بي اس ان آمريکا پخش شده است .

به گزارش شبکه تلويزيوني الجزيره، ­وکيل دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريکا ضمن تأکيد بر تلاش ترامپ و دولت وي براي براندازي جمهوري اسلامي ايران به صورت نمادين توافقنامه هسته اي ايران يا همان برجام را پاره کرد و بر روي آن آب دهان انداخت.

 انتخاب هم این خبر را منعکس کرد و نوشت نوشت: رودی جولیانی در نشست مجاهدین در واشنگتن گفت: «رییس جمهور (آمریکا) به اندازه ما به تغییر نظام (ایران) پایبند است؛ به ویژه با حضور مایک پمپئو وزیر امور خارجه در سمت راست او و حضور جان بولتون مشاور امنیت ملی در سمت چپ او. جان بولتون را که می‌شناسید.

وی سپس برگه‌ای را به عنوان توافقنامه هسته‌ای ایران از روی میز برداشت و به صورت نمادین آن را پاره کرد و دو بار آب دهان بر روی آن انداخت.»

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy