دار زدن دختر معلول ۱۷ساله توسط پدرش پس از ضربات قمه به سر او

357
دار زدن دختر معلول 17ساله توسط پدرش پس از ضربات قمه به سر او
دار زدن دختر معلول 17ساله توسط پدرش پس از ضربات قمه به سر او

روز۱۰ اردیبهشت ۹۷ نگار دختر ۱۷ساله ای در بیمارستان کرج بستری شد. پدری پس از دار زدن دختر معلولش، او را از طناب دار رها میکند سرش را بخیه میزند و از خانه فرار کرده است.

بنا به گزارشات نگار اوایل اردیبهشت ۹۷با قمه پدرش مورد حمله قرار میگیرد و سرش با ضربات قمه پدر شکافته شده و رد طناب دار را بر گردن دارد. این جنایت پس از آن صورت میگیرد که مادر نگار خانه را به دلیل اختلافات خانوادگی ترک کرده و به منزل خواهدرش راهی میشود. پدر اینجا به دخترش با قمه حمله میکند تا او را بکشد.

این دختر ۱۷ساله که  مبتلا به بیماری هیدروسفال و معلولیت جسمی حرکتی است، در حمله پدر نمیتواند از خود دفاع کند و در دستهای پدر پس از زخمی شدن به طناب دار سپرده شده است.

پس از سه روز اعضای خانواده از این جریانات اطلاع پیدا کرده و کودک به یکی از بیمارستان های کرج ارجاع می شود.

روز ۹ اردیبهشت پدر دستگیر و راهی زندان میشود و روز ۱۰اردیبهشت نگار دختر معلول را با سر بخیه شده  به بیمارستان منتقل میکنند.

پ ن: اکنون این دختر ۱۷ساله در موسسه‌ خیریه‌ای در کرج نگهداری میشود. در این موسسه هم معلوم نیست که چه مصیبتی در انتظار این دختر جوان هست. زیرا کودک آزاری در جمهوری اسلامی پدر و مادر و همسایه و فامیل و موسسه خیریه نمی‌شناسد، در مملکتی که به فرهنگش تجاوز شده است.

۱۱ شهريور ۱۳۹۶ سایت فرارو گزارشی از تجاوز به دختران معلول در پرورشگاه را برملا کرد.

فقر و بیکاری ضربات جبران ناپذیر به خانواده‌ها میزند. مردم ایران غمگین ترین مردم دنیا هستند. فقرا روز به روز فقیرتر میشوند. روز به روز بر تعداد بیکاران و کارخانه های تعطیل شده اضافه میشود و روز به روز جیب ملاها پرتر میشود. تحمل انسان محدود است.

بحران‌های اجتماعی بیداد میکند و مردم بینوای ایران در آستانه جنون به خود آسیب میزنند وگرنه کدام پدر کودکش را از پشت بام به پایین پرت میکند؟

کدام مادری گلوی کودکش را میبرد کدام مادر خود و کودکش از بلندی به پایین میپرد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy