در آستانه روز جهانی کارگر جاده اصلی رامهرمز بهبهان توسط کشاورزان معترض مسدود شد

78
در آستانه روز جهانی کارگر جاده اصلی رامهرمز بهبهان توسط کشاورزان معترض مسدود شد
در آستانه روز جهانی کارگر جاده اصلی رامهرمز بهبهان توسط کشاورزان معترض مسدود شد

امروز دوشنبه۱۰ اردیبهشت۹۷ در آستانه روز جهانی کارگر کشاورزان سلطان آباد رامهرمز (از توابع بخش مرکزی شهرستان رامهرمز در استان خوزستان)، در اعتراض به عدم خرید گندم توسط سیلوها جاده رامهرمز _بهبهان را بستند.

بیشتر بخوانیم:
روز یکشنبه ۹ اردیبهشت۹۷ جمعی از کشاورزان معترض اشنویه، نقده و شهر محمدیار در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات شان و همچنین دریافت حواله شکر در مقابل دادگستری در محمدیار (یکی از شهرهای شهرستان نقده) تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز ۶اردیبهشت۹۷، کشاورزان کارد به استخوان رسیده شاتور (واقع در شرق اصفهان) در یک اقدام اعتراضی نسبت به حل نشدن معضل جدی آب، بیست عدد از فلکه های آب فیض آباد شاتور را تخریب کردند.

این فلکه ها متعلق به لوله هایی بود که آب را در مسیرهایی بجز زمینهای کشاورزی هدایت می کرد.

روزدو‌شنبه ۳اردیبهشت‌ماه۹۷ کشاورزان معترض گوجه‌کار جنوب کرمان در یک حرکت اعتراضی تاسف بار در اعتراض به افت شدید قیمت محصولات و بی‌توجهی حکومت به این وضعیت اسفبار که موجب ضرر و زیان فراوانی به این کشاورزان محروم شده است؛ محصول گوجه هایشان را مقابل دفتر احمد حمزه نماینده مجلس از پنج شهرستان جنوبی استان کرمان خالی کردند.

روز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه ۹۷ تحصن کشاورزان معترض محروم شرق اصفهان در اعتراض به ندادن حق‌آبه خود از سوی رژیم‌آخوندی وارد شصت و نهمین روز خود شد. استاندار اصفهان نیز که به منطقه تحصن کشاورزان آمده بود مانند دیگر عوامل حکومتی هیچ پاسخی به کشاورزان برای حل این مشکل نداد و اجازه هم نداد که کشاورزان حرفشان را بزنند.

روز۲۲فروردین۹۷کشاورزان معترض رودبار جنوب در استان کرمان در اعتراض به قیمت پایین گوجه‌فرنگی و‌ نبود حمایت دولت و‌ استان راه‌های استانی را مسدود کرده‌اند. آنها می‌گویند دولت یا نمی‌خرد یا به قیمت پایین می‌خرد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy