اسیدپاشی روی زنان تبریز ظرف یک ماه دو زن تبریزی مورد تهاجم با اسید واقع شدند

52
اسیدپاشی روی زنان تبریز ظرف یک ماه دو زن تبریزی مورد تهاجم با اسید واقع شدند
اسیدپاشی روی زنان تبریز ظرف یک ماه دو زن تبریزی مورد تهاجم با اسید واقع شدند

روز شنبه ۸ اردیبهشت۹۷  یکی از زنان تبریزی به نام «مریم» مورد اسیدپاشی قرار گرفت و از ناحیه صورت و دست ها به شدت مجروح شد. وی بدنبال اختلاف خانوادگی در یک اقدام جنایتکارانه توسط همسرش با اسید سوزانده شد.

فارس در این رابطه نوشته است: کف خیابان روی زمین افتاده است، از ترس دستش را روی صورتش محکم نگاه می‌دارد، صورتش می‌سوزد، دست‌هایش بیشتر؛ اما ضارب رهایش نمی‌‌کند و با کمال بی رحمی می خواهد جنایت خود را به سرانجام برساند، ظرف اسیدی که در دست دارد را بلند می کند و شروع می‌کند به ریختن اسید روی صورت مریم، همه را خالی می‌کند تمام یک لیتر را.

مریم در حالی که در جهنم اسید می‌سوزد، فقط سعی می‌کند تا دستش را از روی صورتش کنار نزند، پوستش جلز و ولز می‌کند، می‌سوزد اما کاری از دستش برنمی‌آید، وزن ضارب آنقدر زیاد است که توان کنار زدنش را ندارد، او هم با کمال بی‌رحمی و خونسردی جنایت خود را به سرانجام می‌رساند.

در این بین مرد نگهبان ساختمان مجاور محل جنایت که ظاهراً یک مرکز کوچک تفریحی است از پنجره طبقه بالا شاهد ماجراست، نگهبان با داد و فریاد سعی می‌کند مردم را باخبر کند.

با فریادهای او ضارب دست و پایش را گم می‌کند و پا به فرار می‌‌گذارد آنقدر با عجله که کیف مدارک و وسایلش را جا می‌گذارد، کیفی که یک قمه هم از داخل آن کشف می‌شود، سلاحی که حکایت از برنامه‌ریزی و عمق خباثت این فرد را دارد. مریم زنی که چند روز گذشته در تبریز قربانی حمله فرد اسیدپاش شد و از ناحیه صورت، گردن و دست‌ها به شدت آسیب دید.

این دومین اسیدپاشی طی یک ماه گذشته در تبریز است، در مورد قبلی معصومه توسط خواستگار خود که از او جواب نه شنیده بود مورد حمله قرار گرفت و خواستگار با ریختن اسید روی صورت، گردن و دست‌های او باعث آسیب جدی و جبران‌ناپذیری شد تا جایی که هنوز بینایی او برنگشته و تلاش‌های پزشکان نیز تا این لحظه بی‌نتیجه بوده است و صورت و پوستش نیز تا به حال سه عمل در پی داشته است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy