قهوه‌خانه لاکچری اهواز امروز صبح آتش گرفت و ۵نفر کشته شدند

129
لاکچری اهواز امروز صبح آتش گرفت و 5نفر کشته شدند
لاکچری اهواز امروز صبح آتش گرفت و 5نفر کشته شدند

صبح امروز یکشنبه ۹اردیبهشت ۹۷ درساعت ۷ صبح ، قهوه‌خانه لاكچری اهواز واقع در خيابان ملك الشعراء لشكرآباد آتش گرفت، و ۵ تن از شهروندان اهوازی جان خود را از دست دادند.

 تا كنون علت اين آتش سوزی مشخص نشده است.

یادآوری میشود در اواخر فروردین، قهوه خانه کیان اهواز در ۲۴فروردین دچار آتش سوزی شد که بعدا مشخص شد آتش سوزی عمدی بوده است.

همچنین روز ۲۵ فروردین در قهوه خانه ای در شهر چالوس (واقع در بلوار نماز اولی خیابان موسوم به شیخ فضل اله) یک آتش سوزی رخ عمدی توسط سپاه رخ داد. در این سانحه ۴۰ نفر آتش گرفته و مجروح شدند. مجروحین را به بیمارستان سوانح شهر ساری منتقل کردند.

این آتش سوزی عمدی بود زیرا با کشیدن کرکره قهوه خانه و ریختن بنزین در آنجا انجام گرفت و اینطور شایع کردند که این کار توسط پسر یکی از نفراتی که در قهوه خانه بوده صورت گرفته است. در صورتی که این کار توسط مزدوران سپاه صورت گرفت.

علت این حادثه مقابل قرار گرفتن قهوه‌خانه مزبور با ساختمان مهدیه متعلق به سپاه بوده است. این ساختمان مهدیه قبلا ورزشگاه بود ولی سپاه آن را مصادره کرده و جشنواره های خودش را در آن برگزار میکند.

شب حادثه آنها برنامه داشتند ولی از مردم کسی به آنجا مراجعه نمیکرد و مشتری این قهوه خانه بسیار زیاد بود. به همین خاطر مزدوران داخل قهوه‌خانه بنزین ریخته آتش زده و کرکره را پایین کشیده و آنجا را آتش زدند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy