سیل در تبریز باعث نشست زمین و وارد شدن آب به خانه ها و مغازه ها شد + فیلم

74
سیل امروز در تبریز باعث نشست زمین و وارد شدن آب به خانه ها و مغازه ها شد
سیل امروز در تبریز باعث نشست زمین و وارد شدن آب به خانه ها و مغازه ها شد

سامانه بارشی که از روز قبل وارد شده بود امروز در تبریز با بارش شدید و سیل‌آسا همراه بود، باعث سیل در تبریز شد.  خیابانها پر از آب شد و خودروها در بین سیل گیر کردند. تردد با مشکل جدی مواجه شد در برخی معابر خودروها در سیل گیر افتاده بودند.

ایسنا نوشت: بارش شدید باران موجب بروز سیل شده و تردد در خیابان‌های تبریز را با مشکل مواجه کرده و حتی در مناطقی خودروها در سیل گیر افتاده‌اند. بارش باران سیل‌آسا که از حدود یک ساعت پیش در شهر تبریز آغاز شده، موجب آبگرفتگی معابر شده است. بارش شدید باران موجب بروز سیل شده و تردد در خیابان‌های تبریز را با مشکل مواجه کرده و حتی در مناطقی خودروها در سیل گیر افتاده‌اند.

بارش شدید باران موجب بروز سیل شده و تردد در خیابان‌های تبریز را با مشکل مواجه کرده و حتی در مناطقی خودروها در سیل گیر افتاده‌اند.

این بارش سنگین به همراه تگرگ به حدی بود که در برخی نقاط از جمله ائل‌گلی و ولیعصر خودروها از تردد در خیابان بازماندند و توان تردد نداشتند.  در برخی مناطق شهر از جمله ائل گلی و ولی عصر تبریز آب وارد خانه ها و مغازه ها شد.

گزارشهای دریافتی از مناطق مختلف این کلانشهر حاکیست در برخی مناطق ، ورود آب به داخل خانه ها و مغازه ها زندگی عادی مردم را مختل کرده است.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز با اشاره به آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری در پی وقوع بارندگی و سیلاب شدید  گفت: نیروهای خدمات شهری مناطق دهگانه در تلاشند تا با رفع آبگرفتگی مانع مسدود شدن معابر و بروز هرگونه مشکل در رفت و آمد شهروندان شوند.

برزگر جلالی بیان کرد: آب باران در حاشیه شهر به برخی منازل و مغازه های شهروندان نفوذ کرده که ماموران شهرداری و آتش نشانی در حال ارایه خدمات به ساکنان آن ها هستند و با ایجاد مانع، از نفوذ آب باران به این منازل جلوگیری می کنند.

براساس این اطلاعیه، فعالیت اصلی این سامانه از روز جمعه گذشته تا فردا یکشنبه بوده و با توجه به شدت بارش های رگباری به ویژه در نیمه جنوبی، آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy