دادستان جمهوری اسلامی: تیرهای کشنده به ما شلیک میکنند هدف آنها ولی فقیه است

72
دادستان جمهوری اسلامی: تیرهای کشنده به طرف ما شلیک میکنند هدف آنها خود ولی فقیه است
دادستان جمهوری اسلامی: تیرهای کشنده به طرف ما شلیک میکنند هدف آنها خود ولی فقیه است

جعفر منتظری دادستان جمهوری اسلامی نسبت به وضعیت وخیم جمهوری اسلامی و شرایطی که در آن قرار دارد امروز جمعه۷ اردیبهشت با نگرانی گفت: دشمن ستون خیمه انقلاب، یعنی ولی فقیه را هدف گرفته است!

جعفر منتظری، دادستان جمهوری اسلامی، نسبت به تاثیرگذاری دشمن نظام بر جامعه، با وحشت گفت: «امروز امنیت هدف دشمن و سیبلی برای تیر‌های کشنده‌ای که به طرف ما شلیک می‌کنند، است! دشمن مسایل اعتقادی، فرهنگی، اقتصادی و اعتماد عمومی جامعه را هدف گرفته است! دشمنان در مسایل اقتصادی، اعتقادی، فرهنگی، امنیتی و نظامی کار و هزینه می‌کنند و باید حساسیت ویژه‌ای به این موضوع داشت! دشمنان تلاش می‌کنند که توده مردم را به واسطه اقداماتی در رسانه‌های جدید نظیر پیام رسان‌ها، نسبت به نظام بی اعتماد کنند! ما شاهد هستیم که دشمنان از طریق این فضا دروغ و نیرنگ و مسایل ضدامنیتی را پیش می‌برند!»

دادستان کل ولی فقیه، با اشاره به شک و تردید و ریزش شدید در درونی‌ترین ارکان نظام به مهر گفت:

«دشمن ستون خیمه انقلاب، یعنی ولی فقیه را هدف گرفته و نهاد‌هایی نظیر قوه قضاییه و سپاه و نیروی انتظامی را که در راستای اهداف و سیاست‌های تعیین شده رهبری حرکت می‌کنند، هدف گرفته است! دشمن حتی در بین حوزه‌های علمیه هم برای نفوذ تلاش و برنامه دارد! بنده به اعتبار مسئولیت در دادگاه ویژه می‌بینم که گزارشات غیر قابل تردیدی در این رابطه ارائه می‌شود! در شهر مقدس قم عده‌ای روحانی نما در قالب تشکل هایی، تشکیل جلسه می‌دهند و موضوع جلسه این آقایان این است که چگونه موضوع ولایت فقیه را از قانون اساسی و نظام حذف کنیم!»

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy