آنگلا مرکل، ‌صدراعظم آلمان از نمایشگاه صنعتی هانوفر بازدید کرد

40
آنگلا مرکل، ‌صدراعظم آلمان از نمایشگاه صنعتی هانوفر بازدید کرد
آنگلا مرکل، ‌صدراعظم آلمان از نمایشگاه صنعتی هانوفر بازدید کرد

نمایشگاه صنعتی هانوفر محل عرضه تکنولوژی پیشرفته برای تولید همراه با انعطاف‌پذیری بالا، سریع، هوشمند و مرتبط است. در این نمایشگاه کارگاه‌هایی به نمایش گذاشته شده که خط تولید آنها توسط شبکه‌ای از روبات‌ها هدایت می‌شود.

دیدار آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، و میهمان ویژه او، انریکه پینا نیتو، رئیس جمهور مکزیک، از نمایشگاه صنعتی هانوفر حدود دو ساعت و نیم طول کشید. مکزیک میهمان ویژه نمایشگاه صنعتی هانوفر در سال ۲۰۱۸ است. این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه صنعتی جهان به شمار می‌رود و از ۲۳ تا ۲۷ آوریل (سوم تا هفتم اردیبهشت) برپاست. بیش از پنج هزار تولیدکننده صنعتی آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌های خود را در نمایشگاه هانوفر عرضه کرد‌ه‌اند.

به عقیده آنگلا مرکل، ‌صدراعظم آلمان، “صنعت ۴٫۰” یا “انقلاب صنعتی چهارم” که از محورهای اصلی این نمایشگاه است، نشان می‌‌دهد که تولید مدرن در شبکه‌ رو به گسترش است و دیگر به تنهایی در اختیار تولیدکنندگان بزرگی مانند “زیمنس” نیست.

تولید در شبکه یعنی همکاری چند تولیدکننده مختلف برای تولید یک محصول. از هر دو تولیدکننده صنعتی در آلمان یکی از برنامه‌های کاربردی مناسب برای تولید در شبکه استفاده می‌کند و از هر چهار دستگاه در کارخانه صنعتی آلمان یکی به شبکه متصل است.

وداع با خط تولید هنری فورد

برای مثال SAP، تنها تولیدکننده آلمانی نرم‌افزار مطرح در سطح جهان در نمایشگاه هانوفر نمونه‌ای از یک کارخانه تولید عرضه کرده که در اصل شامل شبکه‌ای از تولیدکنندگان مختلف است که در نهایت یک محصول را راهی بازار می‌کنند. این نمونه یک تولیدکننده خودکار است و مانند یک میز کار متحرک به نظر می‌رسد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy