نفرت مردم از گشت ارشاد و شکنجه‌گران خیابانی موضوع جنگ و دعوای بین جناحین

73
نفرت مردم از گشت ارشاد و شکنجه‌گران خیابانی موضوع جنگ و دعوای بین جناحین
نفرت مردم از گشت ارشاد و شکنجه‌گران خیابانی موضوع جنگ و دعوای بین جناحین

نفرت مردم از گشت ارشاد و شکنجه‌گران خیابانی و کلیپی که چند روز پیش در فضای اجتماعی از کتک خوردن یک زن توسط این اوباش گشت ارشاد صورت گرفت، هنوز هم موضوع داغ روی میز برای جنگ جناحین است.

مهره‌ها و رسانه‌های حکومت را از پیامدهای آن وحشت‌زده کرد و آن‌را به یکی دیگر از موضوعات مخاصمات درونی رژیم تبدیل کردند.

روزنامه حکومتی جهان صنعت نوشت: سال‌هاست از این دست کلیپ‌ها یا به دستمان می‌رسد یا خودمان در گوشه و خیابان از نزدیک آنها را می‌بینیم. تنها صورتها تغییر می‌کنند، اسم‌ها عوض می‌شوند و رفتارها خشن‌تر می‌شوند‌. این کلیپ از درگیری زنی میانسال با دختران جوانی بود که آن روز شانس یارشان نبوده و حاضر نشدند مثل خیلی از ما بی‌سر و صدا تسلیم شوند‌….

رفتارهایی از این قبیل هر چه بیشتر دیده شود، باعث می‌شود طاقت جامعه سرریز شود و اتفاقات بدتری به‌وقوع بپیوندد‌. جامعه ایران در حال حاضر به ساختارهای قدرت بی‌اعتماد شده و آینده‌ای مبهم پیش روی ما قرار گرفته است‌.

کیهان نوشت: در این‌که نحوه برخورد مأمور ناجا قطعاً می‌توانست بهتر و مناسب‌تر باشد شکی نیست. اما نباید فراموش کرد که سوءاستفاده از‌اشتباهات بسیار اندک برخی مأموران در بین انبوه مأموران وظیفه شناس ناجا و ماموریت‌های متعدد نباید تبدیل به دستمایه‌ای برای تضعیف و هجمه علیه نیروی انتظامی‌شود.

آرمان ضمن اذعان به قانون حجاب اجباری نوشت: فیلتر زنان پاسخ نمی‌دهد! واکنشهای گسترده‌یی در قبال برخورد مأمور زن ناجا در سطح ملی و بین‌المللی صورت گرفته و استیضاح وزیر کشور نیز مطرح است.

چنین رفتارهایی که از سوی برخی از متولیان بدون توجه به بازتاب آن در سطح بین‌الملل صورت می‌گیرد تنها بهانه به دست بیگانگان داده می‌شود تا علیه نظام تبلیغ سوء کنند.

ایران وابسته به جناح روحانی نوشت: متأسفانه به‌لحاظ سیاسی نیز رسانه‌های بیگانه با هدف تخریب نظام و دولت این رفتار را در بوق و کرنا کرده‌اند چرا که پلیسی می‌آید و دختر خانمی را مورد ضرب ‌و شتم قرار می‌دهد و جامعه به‌لحاظ روحی و روانی آزار می‌بیند. این مسأله باعث می‌شود از صدر تا ذیل نظام زیر سؤال برود… وزیر کشور خواستار بررسی و برخورد قانونی با این موضوع شده است. اما یک مشکل وجود دارد این‌که اعتماد عمومی جامعه نسبت به‌ مسئولان دچار خدشه شده است.

در وحشت از همین انزجار مردمی، آخوند علم الهدی، امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در مشهد روز جمعه گفت:واقعا امروز در جامعه مون دچار مشکلیم. یک پلیسی در اجرای برنامه پلیسی‌اش اشتباه کرد اصلاً خطا کرد به این کار نداریم باید پیگیری بشه.

فریاد می‌زنند که دیگه بعد از این کسی با بی‌حجاب برخورد نکند یعنی چی هیچکسی با بی‌حجاب برخورد نکند.

در مجلس شورای اسلامی صدا بلند بشه بگه کسی با بی‌حجاب برخورد نکنه… وزیر راه می‌افته وکیل راه میافته دستگاهها همه مسئولان داد فریاد هوار چی شده! به یک خانم بی‌حجاب اهانت شد.

نتیجه اینکه دیگر مامورین گشت ارشاد غلط میکنند دست روی زنان و دختران ایران باز کنند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy