فرمانده سپاه پاسداران نگرانیش را نسبت به ناامیدی نیروهای سپاه و بسیج ابراز کرد

154
فرمانده سپاه پاسداران نگرانیش را نسبت به ناامیدی نیروهای سپاه و بسیج ابراز کرد

پس از قیام ۹دی و حضور میلیونی مردم در خیابانهای بسیاری از شهرهای ایران در اعتراض و نفی دیکتاتور کارت سوزاانی بسیجی‌های سپاه پاسداران شروع شد و تا کنون ادامه دارد.

تلاش بسیاری برای سرپا نگهداشتن این نیروی مزدور از قبیل دادن انعام و کالاهای مورد نیاز زندگی پس از حضور در تجمعات و … شد. اما میزان وارفتگی بسیار بالاتر از آن بود که بتوان سر و سامان داد.

در همین رابطه جعفری فرمانده سپاه پاسداران امروز گفت: شرایط بسیار حساس و طرفداران نظام ناامید هستند.

پاسدار جعفری به وضعیت درهم ریخته درونی سپاه و نظام اشاره کرد و گفت:«مقطع حساسی از انقلاب اسلامی را پشت سر می‌گذاریم و همه دشمنان برای القای ناامیدی در داخل کشور، بسیج شده‌اند! امروز دشمن بیشترین فشار و توطئه‌های خودش را علیه انقلاب برنامه‌ریزی کرده است!»

سرکرده سپاه پاسداران خامنه‌ای، به ناکارایی و وارفتگی نیروهای بسیج هم تلویحا اذعان کرد و گفت:

«در بسیج کارهای انجام نشده بسیار زیاد است! توقعات رهبر انقلاب از بسیج بسیار است و انتظارات از بسیج بسیار بالاست!».

این فرمانده درمانده سپاه پاسداران به بحرانهای اجتماعی اشاره کرد و گفت: «در کنار مسائل بیرونی، مسائلی هم در داخل کشور وجود دارد که باید برطرف شود! امروز طرح‌های اعتلای بسیج متمرکز بر حل مشکلات اجتماعی است!»

محمدعلی جعفری پس از انقلاب ۱۳۵۷ همراه با علی رضا افشار ـ معاون سیاسی وزارت کشور ـ به نمایندگی از سوی انجمن اسلامی، به جمع گروگان گیران سفارت آمریکا پیوست. سپس وارد هیئت بسیج شد. چندی بعد در واحد پاسداران انقلاب فرهنگی وارد گردید. سپس عضو اطلاعات سپاه پاسداران شد و به کردستان رفت.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy