مردی معترض بر پشت بام رفت و کودک گرسنه‌اش را از بالای پشت بام به پایین پرت کرد

368
مردی معترض بر پشت بام رفت و کودک گرسنه‌اش را از بالای پشت بام به پایین پرت کرد
مردی معترض بر پشت بام رفت و کودک گرسنه‌اش را از بالای پشت بام به پایین پرت کرد

در یک تجمع  که در اعتراض به شرایط فقر و تنگدستی  و بیکاری برگزار شده بود. مرد جوان ۳۸ساله برای نشان دادن اعتراض خود نسبت به وضعیت وخیم اقتصادی بر بالای بام رفت و کودک یکساله اش از بالای بام به پایین پرت کرد. این مرد بینوا هیچ پولی برای امرار معاش خانواده اش نداشت و کودک گرسنه‌اش را به پایین پرتاب کرد.

آنهایی که گوش شنوایی برای شنیدن وضعیت وخیم اقتصادی مردم ندارند ماموران را برای دستگیری این وی به صحنه فرستاده و وی را به جرم قتل عمد ناموفق دستگیر و به زندان بردند.

او قبل از پرت کردن کودکش فقط میخواست که به حرفهایش گوش بدهند. چند لحظه بعد همزمان با پرتاب کردن کودک معصوم به پایین مرد دستگیر و به زندان منتقل شد.

رسانه های مزدور حکومت نوشتند: این مرد به شرایط منطقه اعتراض داشته و تحت تأثیر گروهی معترض به پشت بام رفته بود با در آغوش کشیدن فرزندش همه را تهدید می‌کرد.

مرد جوانی با خاطر خرید شیرخشک اقدام به دزدی مسلحانه کرده بود دستگیر شد

یادآوری میشود: هفته گذشته یک مرد جوان را برای بازسازی صحنه جرم به مغازه ای که از آن دزدی کرده بود آوردند. او میگفت  پول را با سلاح ساختگی ربوده است تا از چند مغازه آنطرف‌تر برای کودک گرسنه‌اش شیر خشک بخرد.

این در شرایطی است که روحانی  ۴۴۶ میلیارد و ۴۵۵ میلون تومان یعنی روزی یک میلیارد و ۲۲۳ میلیون تومان بودجه به شورای عالی حوزه علمیه که زیر نظر احمد خاتمی، رضا استادی، هاشم حسینی بوشهری، مرتضی مقتدایی، محمد غروی، علیرضا اعرافی و جواد مروی یعنی به هفت آخوند دزد اختصاص داده است.

 

 

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy