قاسم سلیمانی و آخوندهای اعزامی سپاه قدس به سوریه مورد حمله بمب‌افکنها قرار گرفتند

273
قاسم سلیمانی و آخوندهای اعزامی سپاه قدس به سوریه مورد حمله بمب‌افکنها قرار گرفتند
قاسم سلیمانی و آخوندهای اعزامی سپاه قدس به سوریه مورد حمله بمب‌افکنها قرار گرفتند

در اواخر شب گذشته ۲۵ فروردین۹۷توسط یک هواپیمای ناشناس یکی از پادگانهای حومه حلب که اصلی‌ترین پادگان سپاه و محل استقرار قاسم سلیمانی و عوامل ایران بود مود حمله قرار گرفت.

 منابع محلی و شاهدان عینی گفتند که این حمله با انفجارات شدید همراه بود و شعله های آتش از فاصله بسیار دور دیده میشود. بنا به گفته خبرنگاران محلی، این پادگان از استحکامات بسیار محکمی برخوردار است به همین خاطر محل اقامت قاسم سلیمانی و آخوندهای اعزامی سپاه پاسداران به سوریه است. در این پادگان صدها پاسدار و صدها شبه نظامی حزب الله لبنان حضور دارند که عملیات در حلب و مناطق شمال و شمال شرقی سوریه را هدایت میکنند.

جمهوری اسلامی در نخستین ساعات خبری از مورد حمله قرار گرفتن پایگاه‌های خودش پخش نکرد و تنها گفت که یک پایگاه ارتش سوریه هدف حمله قرار گرفته است.

اسکای نیوز نوشت: انفجار شدید در منطقه جبل عزان در پادگان پاسداران و حزب الله لبنان و افعانیهای فاطمیون در حومه جنوبی حلب همراه با کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از آنها رخ داده است در همین حال خبر از کشته شدن تعداد زیادی پاسدار و شبه نظامی در بمباران غزان در حومه جنوبی حلب داده شد.

در خبری دیگر منابع خبری محلی در سوریه، گفتند: ارتفاعات استراتژیک زین العابدین در غرب حما هدف حمله هواپیماهای ناشناس قرار گرفته است.

خبرگزاری شرق(سوریه) گزارش داد هواپیماهای ائتلاف بین المللی، پاسداران و شبه نظامیان رژيم ایران در اطراف شهر میادین و در نزدیکی شهر صالحیه واقع در نزدیک معبر مرزی قائم در عراق و شهر الهری بمباران کرده است.

در یک حمله گفته میشود مرکز پژوهشهای عملی در غرب فرودگاه نظامی که مقر سپاه پاسداران رژيم ایران است هدف حملات هوایی قرار گرفته است.

بنا به گزارشهای دریافتی سران سپاه پاسداران و شبه نظامیان افغانی فاطمیون و همچنین حزب الله لبنان که در دمشق مستقر بوده اند بعلت حملات هوایی ائتلاف به پادگانهای دمشق و حومه آن، پایتخت را ترک کرده و به پادگان مستحکم سپاه در (ارتفاعات) جبل عزان رفته اند. هواپیماهای اسرائیلی که در آماده باش و در حال مراقبت از هوا و زمین سوریه بوده اند به این جابجایی پی میبرند در نتیجه حمله خود را علیه این پایگاه مستحکم با هدف گرفتن تلفات سنگین از پاسداران، شروع میکنند. علت جابجایی پاسداران از دمشق به حلب، وجود استحکامات قوی و نفوذ ناپذیر در جبل عزان بوده است.

اسکای نیوز: انفجارات در جنوب حلب در مقر مزدوران رژیم ایران در سوریه رخ داده است

الجزیره گزارش کرد ۴ پایگاه ایرانی در سوریه مورد حمله جنگنده ها قرار گرفته است

خبرگزاری سپاه پاسداران (فارس) ضمن تایید حمله یک جنگنده ناشناس در جنوب حلب، گفت که انبار مهمات یک پایگاه نظامی اسد، هدف قرار گرفته است.

رسانه‌های ایران از قول اسکای نیوز حمله به پایگاه‌هایی در حومه جنوبی حلب را توسط جنگنده‌های ناشناس تایید کردند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy