علم‌الهدی: امروز دست‌مان به منابع ارزی‌مان نمی‌رسد، آمریکا نمیگذارد دست سپاه به پول برسد
علم‌الهدی: امروز دست‌مان به منابع ارزی‌مان نمی‌رسد، آمریکا نمیگذارد دست سپاه به پول برسد

صبح امروز علم الهدی در نمازجمعه برای اینکه مشکلات کنونی و نقض برجام از طرف آمریکا را به گردن روحانی بیاندازد درباره مظلومیت خامنه ای گفت: اگر به‌جای لابی‌گری در مورد برجام لعنتی درباره فرمان رهبری لابی می‌کردید، امروز دلار ارزش نداشت! وی ادامه داد مظلومیت او زیاد است.

«مظلومیت رهبر ما بسیار زیاد است! رهبری ما دستور می‌دهد این‌ها توجه نمی‌کنند و وقتی هم که شکست می‌خورند و سرشان به سنگ می‌خورد، می‌گویند بیایم با آمریکا و اروپا بسازیم!

چرا خلاف رهبری عمل می‌کنید و بعد هم گوشه و کنار سایت‌هایی می‌نویسند، موضع‌گیری رهبری باعث مشکل شده و این بچه‌جوانانی که وسط انقلاب به دنیا آمدند و همه چیز انقلاب را هم درک نکردند، این بحث را مطرح می‌کنند و حالا باید بیاییم با این جوانان بحث کنیم!

نسخه را رهبری ارائه کردند اما عمل نشد! اگر به‌جای لابی‌گری در مورد برجام لعنتی درباره فرمان رهبری لابی می‌کردید، امروز دلار ارزش نداشت؟»

علم الهدی سپس به درد اصلی نظام اشاره کرد و گفت: «هر روز در این کشور با یک مشکل دچار می‌شویم!

یک مشکل نباید ما را از پا دربیاورد!… مردم به جان آمده‌اند! بر اثر تحریم‌هایی که بر ما تحمیل کردند، امروز دست‌مان به منابع ارزی‌مان نمی‌رسد! آمریکا به این عنوان که عده‌ای را تحریم کردم و اگر بخواهند به نهادهای تحریم‌شده ازجمله سپاه پول بدهند، با آن‌ها برخورد می‌کنم، مانع شده است! قرار بود تحریم‌ها در جریان مذاکرات برداشته شود که نشد!»

علم‌الهدی، نماینده خامنه‌ای در مشهد، است که در نمازجمعه ها اصلی ترین دردهای ولی فقیه را بازگو میکند .

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy