دلال عمده شکر مکارم شیرازی پیشنهاد اعدام دلالان دلار را داده است

175
دلال عمده شکر مکارم شیرازی پیشنهاد اعدام دلالان دلار را داده است
دلال عمده شکر مکارم شیرازی پیشنهاد اعدام دلالان دلار را داده است

ناصر مکارم شیرازی که از دلالان عمده شکر ایران است برای حل بحران ارزی پیشنهاد داد: «چند نفر را اعدام کنید تا دیگران حساب خود را بدانند».

آخوندناصر مکارم شیرازی گفت:

«باید چند نفر از مهره‌های اصلی دلالان ارزی را با رعایت موازین اسلامی به عنوان مفسد فی‌الارض محاکمه و اعدام شوند. منافقان داخلی با کمک اربابان خارجی ‌شان دست به دست هم دادند تا کشور را به آشوب بکشند و اقتصاد مملکت را فلج کنند.

بنده با صراحت اعلام می‌کنم در این شرایط باید با قاطعیت با مفسدان اقتصادی برخورد کرد. بدون قاطعیت در این شرایط خاص، مشکلی حل نمی‌شود. اگر پیش‌دستی نکنیم بعدها باید هزینه زیادی بپردازیم.

باید چند نفر از مهره‌های اصلی دلالان ارزی که سعی دارند از این طریق کشور را به آشوب بکشند با رعایت موازین اسلامی به عنوان مفسد فی‌الارض محاکمه و اعدام شوند تا دیگران نیز حساب خود را بدانند و بفهمند مساله جدی است.

فروختن ارز به افراد عادی که پول‌شان را از بانک‌ها بیرون می‌کشند و دلار می‌خرند و ذخیره می‌کنند چه معنا دارد؟ متقاضیان باید مدارک بیاورند که کار اقتصادی داریم و ارز نیاز است تا به آنها ارز بفروشند»

یادآوری میشود آقای فرهاد سلمانپور ظهیر در یک فقره افشاگری درباره مکارم شیرازی گفته بود که مکارم شیرازی از کلاهبرداران دوران احمدی نژاد است که  ۱۵۰ میلیون دلار به بهانه کمک هزینه تحصیل و زندگی طلاب خارج از ایران از خزانه دولت ربوده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy