در اقدامی نادر ماموران شهرداری درب آپارتمان را با بلوک و سیمان بر روی خانواده مسدود کردند

97

روزپنجشنبه۲فروردین۹۷ ماموران شهرداری گنبد ورودی یک آپارتمان مسکونی را بخاطر پرداخت نکردن عوارض با بلوک و سیمان مسدود و ساکنین آن را زندانی کردند.

ماموران شهرداری از منفورترین ماموران دولتی هستند که مستمرا با مردم درگیر میشوند و به آزار و اذیت می پردازند چنانچه  در اقدامی مشابه در روز شنبه ۲۳ دی‌ماه ۹۶ امسال، عوامل شهرداری منطقه ۱۸ تهران همراه یک دستگاه بیل مکانیکی و لودر برای تخریب خانه‌ای مخروبه‌ای حوالی میدان جانبازان یافت‌آباد که در طرح شهرداری قرار داشت راهی شدند.

همسایه‌ها به راننده بیل مکانیکی و لودر هشدار دادند که صاحب قبلی این خانه در یکی از اتاق‌ها سکونت دارد و شب‌ها تا صبح در آنجا می‌خوابد، اما عوامل بی توجه به هشدارهای مردم اقدام به تخریب خانه نمودند.

ساعتی بعد وقتی ماموران شهرداری با جسد صاحب قبلی خانه به نام علیرضا چارلی روبه‌رو شدند.

 شاهدان و همسایه‌ها گفتند که به راننده لودر هشدار داده بودند ولی او توجه نکرده و بدون اینکه آژیر بکشد اقدام به تخریب خانه نموده است.

صبح روز یک‌شنبه اول بهمن‌ماه برادران و خواهران مرد فوت شده به دادسرای امور جنایی آمدند و از ماموران شهرداری به اتهام قتل عمد برادر میانسالشان شکایت کردند.

در موردی مشابه  به نقل از روزنامه ایران ۸شهریور۹۶: در جریان درگیری مأموران اجرایی شهرداری سنندج با صاحب یک خانه غیرمجاز، این خانه شبانه به آتش کشیده شد و یک کارگر در میان شعله‌های سرکش سوخت.

سرپرست شهرداری سنندج دراین باره گفت: متأسفانه مشخص شده ۷ نفر از ماموران شهرداری روی فیبرهای موجود در محل حادثه بنزین ریخته‌اند که منجر به آتش‌سوزی شده است. ضمن اینکه موضوع خصومت شخصی نیزمطرح است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy