ماموران امنیتی دقایقی قبل اسفندیار رحیم مشایی را بازداشت کردند

151
ماموران امنیتی دقایقی قبل اسفندیار رحیم مشایی را بازداشت کردند
ماموران امنیتی دقایقی قبل اسفندیار رحیم مشایی را بازداشت کردند

ماموران امنیتی دقایقی قبل مهندس اسفندیار رحیم مشایی را بازداشت کردند. کانال دولت بهار با تایید این مطلب نوشت: مسئولیت امنیت جانی ایشان با مقامات مربوط است.

مهران عبدالله: موکلم دقایقی پیش توسط ماموران امنیتی بازداشت شد.

بر اساس آخرین پیگیری ها اسفندیار رحیم مشایی به علت آتش زدن حکم صادره برای آقای بقایی در مقابل سفارت انگلیس بازداشت شده است.

اسفندیار رحیم مشاعی مشاور رئیس جمهور پیشین ایران محمود احمدی نژاد است که روز دوشنبه ۲ آبان به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده بود.

سایت حامیان احمدی نژاد، “دولت بهار”، با انتشار عکس احضاریه نوشت: «مهندس اسفندیار رحیم مشایی به اتهام توهین به مقام معظم رهبری، تبلیغ علیه نظام، تصرف غیرقانونی در اموال دولتی، توهین به مسئولان نظام و نشر اکاذیب احضار شد».

در یک خبر امروز ۲۶اسفند۹۶ احمدی‌نژاد؛ تهدید افشا کردن «مراودات» کاری با  قاسم سلیمانی کرده است.

احمدی‌نژاد در نامه‌ای که به قاسم سلیمانی نوشت، تهدید کرد مراودات کاری که خود با سلیمانی داشته را افشا خواهد کرد.

 در این نامه که واکنشی به بازداشت بقایی هست، به قاسم سلیمانی گفته «یا سپاه قدس پولی در اختیار بقایی قرار داده که باید روشن شود دلیل آن چه بوده، یا آن‌که پولی به بقایی داده نشده که در این صورت سلیمانی باید اصل مطلب را تکذیب کند».

احمدی‌نژاد با اشاره به کشتاری که در کشورهای منطقه، که به فرماندهی قاسم سلیمانی انجام می‌ شود، با طعنه به او می‌گوید:

«برای مقابله با ظلم در سوریه و دیگر مناطق، فداکاری‌ها کرده‌اید، جای این سوال باقی است که چرا با سکوت خود در برابر ظلم بزرگی که در کشور خودتان و به نام شما در جریان است، مشارکت می‌کنید؟»

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy