صدیقی: مسأله چهارشنبه سوری اونچه که دشمن برای ما خط‌ و نشان می‌کشد

94
دشمنان نظام خط و نشان میکشند همانهایی که برای دی و بهمن نقشه کشیده بودند
دشمنان نظام خط و نشان میکشند همانهایی که برای دی و بهمن نقشه کشیده بودند

امروز شنبه۱۹اسفند۹۶ دادستانی کل نظام اطلاعیه ای در مورد چهارشنبه سوری منتشر کرد: «از هم میهنان گرامی و عموم خانواده‌های عزیز خصوصاً نوجوانان و جوانان آینده‌ساز ایران اسلامی تقاضا می‌شود، در صورت مشاهده و مواجهه با هر نوع اخلال در نظم و آسایش عمومی، ضمن مراقبت کافی، مراتب را به مراجع انتظامی و قضایی اعلام و با مأموران و حافظان نظم و امنیت و مجریان قانون همکاری کنند».

اطلاعیه دادستانی در ادامه آمده: « دادستانهای سراسر کشور موظفند ضمن هماهنگی و تعامل با نیروهای امنیتی و انتظامی در چارچوب قوانین و مقررات مراقبتهای لازم را به‌عمل آورند.»

در همین رابطه در نماز جمعه روز پیش صدیقی امام جمعه تهران  چهارشنبه سوری را خط و نشان دشمن برای نظام توصیف کرد و گفت:‌ مسأله چهارشنبه سوری. اونچه را که دشمن برای ما خط‌ و نشان می‌کشند؛ بنا بود ماه دی اون شورش روبه‌پاکردند. برای بهمن نقشه کشیده بودند. برای اسفند هم نقشه دیگری کشیده بودند. مسأله چهارشنبه سوری. انشاالله بعضیها که توجه ندارند بدانند. امنیت روانی جامعه رو به‌هم نریزند.

پیش از آن هم خود خامنه‌ای در روز ۱۷اسفند گفته بود: « دشمنان ایران از چند ماه قبل در اتاق‌های فکر دور هم نشستند و برای سه ماه آخر سال طراحی کردند که به خیال خود کار جمهوری اسلامی را در اسفند ماه تمام کنند».

هم امام جمعه تهران هم دادستان کل و هم خود ولی فقیه به زبانهای گوناگون وحشت خود را از قیام آتش مردم به فقان آمده ایران بیان کرده اند زیرا خوب خوب میدانند… « جشن ملی چهارشنبه سوری؛ جشن آتش برای روشنایی و آزادی در ظلمت استبداد است. روزی است که دوباره مردم برای فریاد زدن حقوق از دست رفته خود به خیابان می آیند این بار آتش به کف!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy