دشمنان ایران طراحی کردند که کار جمهوری اسلامی را در اسفند ماه تمام کنند

227

نماز جمعه امروز در شهرهاى مختلف، بیانگر وحشت نمایندگان خامنه ای از برگزاری مراسم چهارشنبه سوری و فراخوانهایی که در این رابطه برای شرکت هرچه گسترده‌تر مردم داده شده است.

صدیقی امام جمعه تهران چهارشنبه‌سوری را «خط و نشان» دشمن برای نظام ولایت در ماه اسفند توصیف کرد و گفت: مسأله چهارشنبه سوری. اونچه را که دشمن برای ما خط‌ و نشان می‌کشند؛ بنا بود ماه دی اون شورش روبه‌پاکردند. برای بهمن نقشه کشیده بودند. برای اسفند هم نقشه دیگری کشیده بودند. مسأله چهارشنبه سوری. انشاالله بعضیها که توجه ندارند بدانند. امنیت روانی جامعه رو به‌هم نریزند.

روز ۱۷ اسفند هم خود خامنه ای نسبت به ادامه دار شدن قیام سراسری گفته بود:« دشمنان ایران از چند ماه قبل در اتاق‌های فکر دور هم نشستند و برای سه ماه آخر سال طراحی کردند که به خیال خود کار جمهوری اسلامی را در اسفند ماه تمام کنند».

البته تاجایی که به مردم ایران مربوط میشود ترس جنایتکاران واقعی و بجاست زیرا چهارشنبه سوری روز قیام آفرینان خواهد بود.

پیش از آنهم، رحیمی فرمانده انتظامی تهران در مورد چهارشنبه سوری گفته بود:«از ماهها قبل به‌صورت نامحسوس از نقطه صفر مرزی تا داخل شهرها را برای جلوگیری از ورود مواد (منظورش مواد محترقه است) رصد کرده‌اند».

تلویزیون هرشب نمایش اقتدار! برگزار می‌کند و در کنار آن، برای سلامتی «جوانان عزیز» اشک میریزد!

پیش از اما همیشه وقتی ببینند کاری از دستشان برنمی‌آید و هرکاری که بگویند انجام نده مردم بیشتر راغب به انجام آن میشوند عقب نشینی کرده و برخلاف سالهای قبل که جشن چهارشنبه ‌سوری را یک سنت آتش‌پرستی و جاهلی می‌نامیدند،  گفته است؛ «پلیس با شادی مردم مخالف نیست که از سنتها استفاده کنند فرمانده انتظامی تهران بزرگ (۱۷اسفند۹۶) نگرانی اصلی‌اش را تحت عنوان «حفظ نظم و امنیت» بیرون داده و گفته است: «با رفتارهایی که مخل نظم یا خارج عرف باشه برخورد می‌کنیم»

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy