خودکشی کشتی‌گیر کرمانشاهی با باقی گذاشتن نامه دلیل خودکشی

815
امین رضایی کشتی گیر کرمانشاهی خودکشی کرد و جان باخت
امین رضایی کشتی گیر کرمانشاهی خودکشی کرد و جان باخت

روز پنجشنبه ۱۷ اسفند۹۶ یکی از کشتی گیران جوان ساکن شهرستان صحنه به نام امین رضایی؛ دست به خودکشی زد و جانباخت.

وی در نامه‌ای که از خود به جای گذاشت علت خودکشی را سیری از زندگی اعلام کرده است. یکی از نزدیکان این کشتی گیر  اعلام کرد کە وی در نامه ای نوشته است که از زندگی بیزار شدەام و برای همین خودکشی می کنم.

قبل از او یک قهرمان فرنگی کار کرمانشاهی در زندان کرمانشاه به زندگی خود با خودکشی پایان داده بود.

بابک قربانی، کشتی‌گیر کرمانشاهی در رشته فرنگی با خوردن «قرص‌های مسموم‌کننده» در زندان کرمانشاه به زندگی خود پایان داد. قربانی به قتل متهم بود. او در بازی‌های آسیایی گوانجو و جام جهانی ۲۰۱۱ بلاروس خوش درخشیده بود.

بابک قربانی، برنده مدال طلای بازی‌های آسیایی گوانجو، قهرمان کشتی فرنگی ایران در وزن ۹۶ کیلوگرم صبح یکشنبه (۱۶ نوامبر/ ۲۵ آبان) به زندگی خود پایان داد.

دادستان کرمانشاه در همین رابطه گفت: «گویا قربانی چند روز پیش با یکی از دوستانش در زندان کرمانشاه قرار می‌گذارد که با هم خودکشی کرده و به زندگی‌شان پایان دهند که دوستش دو روز پیش در زندان خودکشی کرد و وی نیز صبح امروز اقدام به این کار کرد».

قربانی از هم‌سلولی‌های خود خواسته او را صبح یکشنبه برای آمارگیری از خواب بیدار نکنند. او با خوردن قرص برنج به زندگیش پایان داده است اینکه قرص برنج در زندان دست زندانیان چکار میکند را البته دادستان پاسخ نداده بود.

بر این اساس، مصرف پرتعداد قرص‌های مسموم‌کننده عامل مرگ قربانی بوده است. به نوشته پایگاه اینترنتی «خبرآنلاین»، بابک قربانی قرص برنج خورده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy