قصری که نیمار داسیلو، ستاره پاری سن ژرمن فرانسه دوره بهبودیش را می‌گذراند
قصری که نیمار داسیلو، ستاره پاری سن ژرمن فرانسه دوره بهبودیش را می‌گذراند

نیمار دا سیلو، ستاره پاری سن ژرمن فرانسه، تصمیم گرفته که پس از عمل جراحی پای خود در کشورش برزیل، در قصری بسیار زیبای خود در ریو‌ دو ژانیرو، دوره بهبودیش را سپری کند.

روزنامه بریتانیایی «دیلی‌میل» روز شنبه سوم مارس گزارش داد که قیمت قصری که نیمار دوران نقاهت را در آن می‌گذراند، ۸ میلیون دولار است. این بازیکن از سال ۲۰۱۶، این قصر را خریده است و در منطقه توریستی مانگاراتیبا در شهر رویودوژانیرو قرار دارد.

بازیکن پاری‌سن ژرمن، هفته گذشته، در دیدار این تیم مقابل المپیک مارسی در چارچوب لیگ برتر فرانسه، از ناحیه پا مصدوم شد و مجبور است پس از عمل جراحی، برای دو ماه به دور از مستطیل سبز بماند.

روزنامه بریتانیایی گفته که در این قصر، شش اتاق خواب، یک استخر و جکوزی، مکان ویژه برای فرود هلی‌کوپتر، اتاق ماساژ و سونا، و نیز میدان تنیس و انبار مشروبات وجود دارد.

گفته می‌شود که نیمار، امروز شنبه در شهر بیلو هوریزونتی پایش را به دست جراحان ویژه بدهد تا بعد از آن به این قصر برای استراحتی چند هفته‌ای برگردد.

پدر نیمار ذا سیلوا، بازیکن برزیلی پاری‌سن ژرمن اعلام کرده که پسرش به دلیل مصدومیت اخیر، دست‌کم شش هفته، استراحت خواهد کرد.

در همین حال، باشگاه پاری‌سن ژرمن فرانسه گفته که نیمار به دلیل مصدومت در بازی این تیم و المپیک ماری، در یکی از بیمارستان‌های بزریل، عمل جراحی خواهد کرد.

به این ترتیب، تیم پاری‌سن ژرمن، در بازی برگشت مقابل رئال مادرید اسپانیا که روز سه‌شنبه آینده ششم مارس، در چارچوب مرحله یک یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می‌شود، بدون نیمار خواهد بود.

پدر نیمار روز چهارشنبه به شبکه برزیلی «ای اس بی ان» گفت:« پاری‌سن ژرمن به خوبی می‌داند که در بازی آینده این تیم در برابر رئال مادرید، نخواهد توانست از وجود نیمار استفاده کند».

او افزود:« زمان درمان نیمار، شش تا هشت هفته، طول خواهد کشید».

در همین حال، نیمار نیز با انتشار تصاویری از پای مصدومش، در صفحه اینستاگرام خود در اشاره به غیبت خود در بازی آینده در برابر رئال مادرید گفت:« اگر نردبانی را در برابرت یافتی، نباید مشکلات شما را متوقف کند، تسلیم نشو و یاد بگیر جگونه از آن بالا بروی».

باشگاه پاری‌سن ژرمن نیز در بیانیه‌ای گفته که ستاره برزیلی این تیم، در آخر همین هفته، پایش را به تیغ جراحان کشورش خواهد سپرد.

اما باشگاه فرانسوی در بیانیه خود، اشاره‌ای به مدت زمان دوری نیمار از میدان فوتبال نکرده است.

نیمار در فصل تابستان گذشته، با یک قرار داد بی‌سابقه ۲۲۲ میلیون یورویی، از بارسلونا، به پاری‌سن ژرمن رفت.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy