یک روزنامه بریتانیایی، به نقل از منابعی، از احتمال برکناری اونای ایمری، مربی پاری‌سن ژرمن فرانسه، در صورت شکست این تیم در بازی برگشت در مقابل رئال مادرید اسپانیا، در پاریس، خبر داد.

بازی رفت دو تیم پاری‌سن ژرمن و رئال مادرید، که در چارچوب یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد، با نتیجه ۳-۱، به سود کهکشانی‌ها پایان یافت.

این شکست سنگین پاری‌سن ژرمن، با وجود ستارگانی همچون نیمار و کاوانی، پیش‌بینی‌ها برای برکناری ایمری و جانشینان احتمالی وی را افزایش داده است.

بر اساس گزارش روزنامه بریتانیایی «میرور» باشگاه پاریسی، ژوزه مورینیو، مربی منچستریونایتد و نیز مائوریسیو پوچتینو مربی تاتنهام را، از گزینه‌های احتمالی خود برای جانشینی ایمری قرار داده است.

این روزنامه افزود که مقامات باشگاه، خواهان به کارگیری یک مربی بزرگ برای فصل آینده هستند، تا بتوانند آرزوی دیرینه این تیم در کسب مقام نخست لیگ قهرمانان اروپا را برآورده کند و ستاره‌های سرشناس این تیم را کنترل کند.

میرور همچنین گفته که لوئیس انریکه، مربی سابق بارسلونا، دیگر گزینه‌های پیش روی پاری‌سن ژرمن برای جانشینی ایمری خواهد بود.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy