جزییات سقوط هواپیما و کشته شدن همه خدمه و مسافران هواپیمای تهران یاسوج

251
جزییات_سقوط_هواپیما_و_کشته_شده_همه_خدمه_و_مسافران_هواپیمای_تهران_یاسوج_جان_باختند
جزییات_سقوط_هواپیما_و_کشته_شده_همه_خدمه_و_مسافران_هواپیمای_تهران_یاسوج_جان_باختند

جزییات سقوط هواپیما و کشته شده همه خدمه و مسافران هواپیمای تهران یاسوج  براساس گزارشات رسیده صبح امروز ساعت ۸٫۱۵ پرواز شماره ۳۷۰۴ هواپیمای مسافربری آسمان خط هوایی تهران یاسوج در ۱۴مایلی یاسوج به کوه دنا برخورد کرد و همه مسافران آن شامل ۵۹بزرگسال و یک کودک جان باختند.

کل مسافرات این هواپیما۶۶ نفر شامل دو مهماندار دو امنیت پرواز و دو خلبان و کمک خلبان و ۶۰ مسافر بوده است.

 هواپیمای ای تی ار ساعت ۸ صبح امروز از فرودگاه مهراباد تیک‌اف کرد و حدود ۵۰ دقیقه بعد به دلیل شرایط جوی به کوه دنا برخورد کرد.

سخنگوی اورژانس گفت:

یک فروند هواپیمای مسافربری که از تهران به مقصد یاسوج در حال پرواز بود ۲۰دقیقه پس از پرواز از رادار محو شده و در محدوده سمیرم اصفهان سقوط کرد. این منطقه کوهستانی است و امکان اعزام آمبولانس نیست و فعلا هلیکوپتر اعزام شده است.

این هواپیما قبلا هم مشکل پرواز داشته است به طوریکه روز۵بهمن‌ماه پرواز شماره ۳۷۰۴ شرکت هواپیمایی آسمان که با همین مدل از هواپیما انجام می‌شده پس از بلند شدن از فرودگاه مهرآباد در میانه راه با نقص فنی مواجه می‌شود و بار دیگر به تهران باز می‌گردد.

این هواپیما پس از برطرف شدن نقص فنی بار دیگر پرواز می‌کند و به عملیات خود ادامه می‌دهد تا این‌که صبح امروز بر اثر برخورد با کوه دنا سقوط کرده و بیش از ۶۰ سرنشین خود را به کام مرگ فرو برد.

آژانس ایران خبر به کلیه بازماندگان سانحه هوایی امروز تسلیت میگوید و خود را در غم تک تک آنها سهیم میداند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy