تیتر اخبار اعتراضی از اعتصاب سراسری پزشکان تا آتش زدن مدیر اداره برق مشهد

122
تیتر اخبار اعتراضی از اعتصاب سراسری پزشکان تا آتش زدن مدیر اداره برق مشهد
تیتر اخبار اعتراضی از اعتصاب سراسری پزشکان تا آتش زدن مدیر اداره برق مشهد

 تیتر اخبار اعتراضی روز ۲۵بهمن ۹۶ در شهرهای تهران مشهد ارومیه شهر ری کرمانشاه سیرجان اروند کنار شوش سرپل ذهاب لار شبستر و بندر ماهشهر از اعتصاب سراسری پزشکان تا آتش زدن مدیر اداره برق مشهد به شکل کاملا تعارضی بروز کرده است. در این روز بزرگترین اعتصاب سراسری پزشکان استارت خورد، و مردی فقیر مدیر اداره برق را به خاطر قطع برقش به آتش کشید و …

اعتصاب سراسری:‌اعتصاب سراسری پزشکان کشور در ۱۱۵شهر آغاز شد، پزشکان در ۱۱۵شهر جز به اورژانس پاسخ ندادند.

مشهد: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی ناپیوسته در مشهد ؛ علیه مصوبه‌ای که می‌گوید آنها بعنوان مهندس برسمیت شناخته نمی شوند؛ دست به تجمع و اعتراض زدند.

تهران:  تجمع رانندگان شرکت واحد کارگران شرکت واحد عضو پروژه سپیدار ۲و۳ در اعتراض به عدم واگذاری مسکن به رغم گذشتن ۵سال از موعد آن و پیشرفت عملی این پروژه تنها در حد ۴۵درصد برای دهمین روز متوالی مقابل شورای قلابی شهر تهران تجمع کردند.

تهران: سپرده گذاران موسسه کاسپین برای روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح فراخوان دادند که در میدان رسالت شعبه رسالت تجمع کنند


ارومیه:‌ 
صبح امروز چهارشنبه۲۵بهمن کارگران فولاد ارومیه مقابل استانداری در اعتراض به عدم دریافت حقوق یکساله خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

شهر ری:  کارگران و پیمانکاران ایستگاه مترو چشمه علی شهر ری در اعتراض به مطالبات معوقه ۸ماهه خود دست به اعتراض زدند. این کارگران زحمتکش ۸ ماه است که هیچ حقوقی دریافت نکرده اند.

کرمانشاه: غارت شدگان مکتب گلیم وگبه در کرمانشاه برای چندمین روز متوالی در مقابل دادگاه این شهر دست به تجمع اعتراضی زده و خواستار بازگرداندن سپرده های خود شدند.

اروند کنار: اهالی و مردم اروندکنار؛ در اعتراض به عدم ثبات مدیریتی در این شهر دست به یک تجمع در برابر بخشداری زدند.

سیرجان: جمعی از رانندگان سیرجانی که از معدن گل گهر بارگیری می کردند در حرکتی اعتراضی جاده منتهی به مجتمع صنعتی معدنی گل گهر را بستند. سایر رانندگان نیز با مشاهده این اعتصاب، خودروی خود را متوقف کرده و به جمع اعتصاب کنندگان پیوستند.

تهران: راديولوژيستها در برابر وزارت بهداشت در اعتراض به بخشنامه اخير در رابطه با سونوگرافي دست به یک تجمع اعتراضی زدند. این تجمع در هوای بارانی صورت گرفت.

 سرپل‌ذهاب:‌ کارگران مؤسسه عمران نینوا در سرپل‌ذهاب در اعتراض به عدم پرداخت بیمه بیکاری به این کارگران که بر اثر زلزله بیکار شده‌اند مقابل فرمانداری  دست به تجمع زدند.

لار: تجمع پزشکان متخصص بیمارستان امام رضا در شهرستان لار امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه؛ گروهی از پزشکان متخصص در بیمارستان امام رضا (ع) تجمع اعتراضی برگزار کردند.

شبستر:‌دانشجویان شجاع و وطن پرست دانشگاه آزاد اسلامی شبستر از قیام مردم در ۱۴۲ شهر حمایت کردند و خواهان آزادی بازداشت شدگان قیامهای اخیر شدند..

شوش:  کارگران نی بر بابت اعتراض به عدم پرداخت دستمزدهای معوقه اشان دست از کار کشیدند،  این کارگران خواهان پرداخت حقوق ماههای آذر و دی هستند

تهران:‌ تجمع کسبه پلاسکو در اعتراض باز نشدن قسمت سالم ساختمانجمعی از کسبه ساختمان پلاسکو در اعتراض به عدم باز شدن قسمت سالم ساختمان؛ در مقابل مجلس  و شهرداری منطقه ۱۲ تجمع کرده و خواستار باز شدن قسمت سالم ساختمان شدند.

تهران: صبح امروز تاکسیداران در شهرک اندیشه دست به اعتصاب زدند و از سوار کردن مسافر خودداری نمودند.

مشهد: در یک اتفاق نادر مشترک برق بدهکار اتاق مدیر این اداره را به آتش کشید. شرکت توزیع نیروی برق مشهد برق خانه فرد بدهکار را قطع کرده بود و این فرد در سرمای زمستان نمیتوانست مشکل گرمایش خانه اش را حل کند.

بندر ماهشهر: چند صد نفر از کارگران پیمانکاری منطقه ویژه پتروشیمی بندرماهشهر در اعتراض به تبعیض موجود و عدم یکسان بودن دستمزدها و مزایا در مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy