با افزایش تقاضا و گران‌شدن ناگهانی دلار، معامله ارز در بازار متوقف شد

104
با افزایش تقاضا و گران‌شدن ناگهانی دلار، معامله ارز در بازار متوقف شد
با افزایش تقاضا و گران‌شدن ناگهانی دلار، معامله ارز در بازار متوقف شد

امروز دلار در آستانه ۵هزار تومان قرار گرفت و با گران‌شدن ناگهانی دلار فروش دلار متوقف شد. رکورد بی‌سابقه؛ دلار امروز دوشنبه ۲۳ بهمن از مرز ۴۹۶۰ تومان گذشت. قیمت دلار امروز دوشنبه در آستانه ۵ هزار تومان قرار گرفت.

در بازار امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۶ همزمان با افزایش تقاضا و گران‌شدن ناگهانی دلار،، اغلب فعالان بازار و صرافی‌ها معامله ارز را متوقف کردند.

تازه‌ترین خبرها از بازار ارز و سکه حاکی از افزایش حداقل ۵۴ تومانی قیمت دلار و افزایش ۲۰ هزار تومانی قیمت سکه است؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با ثبت رکورد جدید به حدود ۱۵۲ هزار تومان رسید.

صرافی‌ها نرخ حواله شخصی دلار را هم از روی تابلوهای خود پاک کردند؛ بر اساس اخبار رسیده، هر دلار آمریکا با نرخ ۴۹۵۰ تومان به‌صورت محدود و در برخی صرافی‌ها “حواله” می‌شود.

بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز بانکی را برای امروز دوشنبه اعلام کرد که بر این اساس ۳۰ ارز نسبت به روز شنبه افزایش قیمت و نرخ ۶ ارز کاهش قیمت و ۳ ارز ثابت ماند.

پایین آمدن نرخ تومان در برابر دلار نشانگر وضعیت فلاکت بار اقتصاد ایران است، مردم هم از ترس از دست دادن سرمایه هایشان تلاش میکنند از سپرده گذاری در بانکها خودداری کرده و موجودی خود را از بانکها خارج کنند.

یک سیاست غارتگرانه بانک ملی

همچنین بر اساس سیاست غارتگری، بانک ملی برای هر بار درخواست موجودی، ۲۵۰ ریال از حساب شخص، کسر میکند. روزانه نزدیک به ۵۰ میلیون شهروند درخواست موجودی میکنند و حکومت از این راه۱/۲ میلیارد تومان در روز درآمد کسب میکند!!

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy