راز بزرگ امام‌جمعه کَزاز که در مراسم ۲۲بهمن برملا شد

259

راز بزرگ امام‌جمعه کَزاز که در مراسم ۲۲بهمن برملا شد.  در مراسم ۲۲بهمن روز گذشته امام جمعه کزاز در مراسم کوچکی شرکت کرد، در این مراسم وی در حالیکه به مردم دلاور کزاز توهین میکرد گفت: خاک تو سر این مردمی که عقب نشینی می کنند، متن پیاده شده بخشی اراجیف این امام جمعه فحاش در زیر آمده است:

امام جمعه کزاز: …. با شعورن در هندوستان ۲۲ بهمنه مسلمونا جشن گرفتن، در کشورای اسلامی و غیر اسلامی، سفارتخانه های ایران همه جشن گرفتن ولی متاسفانه ملت کزاز سال به سال از این جشن و پیروزی عقب نشینی میکنند.

اینا خیال نکنن آمریکا دوستدارشونه، خیال نکنن زیر پرچم آمریکا میتونن کاری بکنن، بنشینید تو خونه هاتون از اسلام و قرآن و فاصله بگیرید هر جوری که میتونید، ولی اسلام پیروزه شما نمیدونید.

رییس جمهور آمریکا کاسه گدایی دست گرفته، در کشورا میره التماس میکنه بیایید بر علیه مردم ایران، ولی اسلام و قرآن پرچمش به دست امام زمانه، پرجمش به دست رهبره!

این مردم کزاز سال به سال عقب نشینی میکنند، خاک تو سر این مردمی که عقب نشینی میکنند، درود بر شما که اومدید دو قدم جلوتر، بنده هیچ صحبتی ندارم و شرمنده انقلاب هستم.

هر کسی که … نامفهوم

مجری صحنه: تکبیر الله و اکبر

صدای کودکان: الله و اکبر

با درود به مردم غیرتمند و فهمیده کزاز، که فغان و فریاد نماینده خاص خامنه ای و امام جمعه دزد شهرشان را اینطوری به آشکار کردند.

کَزّاز، روستایی از توابع بخش زالیان شهرستان شازند در استان مرکزی ایران است. خطه این ده سردسیر، یکی از بخش‌های سه‌گانه آستانه می‌باشد. منطقه کزاز در روزگاران قدیم دارای ۹۲ ده کوچک به همراه ده مرکزی بوده است.

این روستا در دهستان پل دوآب قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۲۱۴۸ نفر شامل ۵۳۶خانوار بوده است.

برای دیدن فیلمهای نمایش ۲۲بهمن به تلگرام مراجعه کنید

https://t.me/Iran_news_ajancy