اعتراضات امروز از فریادهای مرگ بر دیکتاتور بر بام شهرهای میهن تا هک دسته جمعی روزنامه ها

166
اعتراضات امروز از فریادهای مرگ بر دیکتاتور بر بام شهرهای میهن تا هک دسته جمعی روزنامه ها
اعتراضات امروز از فریادهای مرگ بر دیکتاتور بر بام شهرهای میهن تا هک دسته جمعی روزنامه ها

اعتراضات امروز از فریادهای مرگ بر دیکتاتور بر بام شهرهای میهن تا هک دسته جمعی روزنامه های اصولگرایان از هجوم مردم برای بیرون آوردن پولهایشان از بانکه تا تجمع های کارگران و کسبه برای حقوق از دست رفته

 فریادهای مرگ بر دیکتاتور در نقاط مختلف کشور از تهران تا کرمانشاه و اصفهان و شیراز مردم بر بام رفته و مرگ دیکتاتور را فریاد زدند.

کرمانشاه: مردصبح امروز شنبه ۲۱ بهمن تعدادی زن، مرد و کودک از ساکنان روستای ابوهاون ۴از توابع شهرستان باوی در مقابل استانداری تجمع و خواهان آب و برق و همچنین جاده و گاز شدند. يعنى اين روستا بدون آب و برق وجاده

رضوان آباد:‌روز شنبه۲۱بهمن۹۶ مالکین چاه کشاورزی رضوان کمال آباد نوق نسبت به پلمپ چاه مذکور مقابل فرمانداری در رفسنجان تجمع کردند.

قزوین: امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه؛ کارگران شرکت نورپلاست در قزوین به علت عدم دریافت حقوق به مدت تقریبی ۱۱ ماه؛ تولید را متوقف و خواهان رسیدگی فوری مسئولین به مشکلات خود شدند. این کارگران چندی قبل به استانداری مراجعه کردند اما به نتیجه ای نرسیدند.

تهران : صبح امروز شنبه۲۰بهمن ۹۶ دست فروشان منطقه ۱۵ تهران در اعتراض به جمع کردن بازار روز؛ با توجه به نزدیکی عید؛ مقابل شهرداری منطقه۱۵تجمع اعتراضی برگزار کردند.

رودبار: روز جمعه ۲۰ بهمن ماه؛ مردم شهرستان رودبار جنوب در کرمان؛ بدلیل سقوط قیمت تومان در برابر دلار؛ به بانک ملی این شهرستان هجوم بردند تا پولهای خود را خارج کنند.

تهران: روز۲۰ شننبه ۲۰ بهمن۹۶ معلمان حق التدریسی از پنج ماهی که از سال تحصیلی جدید می گذرد تنها یک ماه از حقوق خود را دریافت کرده اند. این معلمان ماهانه ۸۰۰ هزار تومان حقوق می گیرند و هم اکنون ۴ ماه است که حقوقی دریافت نکرده و با مشکلات زیادی در زندگی خود روبرو هستند. این معلمان نسبت به عدم پرداخت حقوقشان معترض هستند.

تهران: زندانی سیاسی سهیل عربی در زندان تهران بزرگ همچنان به اعتصاب غذای اعتراضی خود به تبعید آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی ایرایی ادامه می دهد.

تهران: دو زندانی سیاسی آتنا دائمی و گلرخ ابراهیمی ایرایی از صبح امروز شنبه ۲۱ بهمن ماه؛ اعتصاب غذای خشک خود را آغاز کردند.

تهران:‌ بیانیه جمعی از نویسندگان مشهد در حمایت از قیام خونین ۹۶ و درخواست فوری آزادی زندانیان بمنظور جلوگیری از کشتار و شکنجه آنان از مجامع بین المللی!

کردستان: شب۲۰بهمن۹۶ در چند روستای استان کردستان؛ مردم و جوانان؛ بنرهای تبلیغاتی  را که همراه با تصاویر خمینی و خامنه ای بود؛ جمع کرده و به آتش کشیدند.

تهران:‌روز شنبه۲۱بهمن۹۶ پس از اعتراضات غارت شدگان در روز ۱۹ بهمن، ریاست شعبه کرکره شعبه را از وحشت حضور غارت شدگان و پرتاب گوجه و تخم مرغ گندیده؛ پایین کشید اما کارمندان داخل هستند.

تهران: مردم تهران سپرده هایشان را از بانکه بیرون میکشند.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy