افشای محل نگهداری دستگیرشدگان قیام سراسری مردم ایران در دی و بهمن ۹۶

246
افشای محل نگهداری دستگیرشدگان قیام سراسری مردم ایران در دی و بهمن 96
افشای محل نگهداری دستگیرشدگان قیام سراسری مردم ایران در دی و بهمن 96

افشای محل نگهداری دستگیر زندانیان دستگیر شده در قیام سراسری به نقل از یکی از منابع داخلی حکومت سالن آمفی تآتر این زندان محل نگهداری زندانیان دهه ۶۰ است.

اختصاصی آژانس ایران خبر: بنا به گزارشات رسیده از داخل زندان رجایی شهر، اخیرا قضاییه اقدام به آماده سازی و راه اندازی یک سالن در بند ده این زندان نموده است. این سالن که به شماره۳۶ معروف است، در حال حاضر تعداد زیادی از بازداشت شدگان قیام سراسری در دیماه و بهمن ماه ۹۶ را در خود جای داده است.

بنا به گزارشات زندانیان سیاسی آزاد شده در سال ۶۷، جنایتکاران از این آمفی تاتر برای اعدامهای جمعی زندانیان استفاده میکردند و طنابهای دار در این آمفی تاتر به تعداد زیاد برقرار بوده است. در این سالن تعداد زیادی از جوانان در سال ۶۷به دار آویخته شدند.

ساختمان بند ده جزء بندهای جدید است که در نظام ولایت فقیه در زندان گوهردشت کرج جهت گسترش زندان ساخته شده است و بقیه بناهای قدیمی این زندان متعلق به نظام دیکتاتوری گذشته است.

پیش از این هیچ خبری مبنی بر محل نگهداری این زندانیان به بیرون زندان درز پیدا نکرده بود و اکثرا گمان میکردند که این زندانیان که اکثرا نوجوان و جوان هستند در قرنطینه زندان اوین و … نگهداری میشوند.

پیش از این آژانس ایران خبر یک مرکز مخفی که محل بازداشت و شکنجه جوانان را افشا کرده بود.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy