کشتن زندانی بازداشتی تظاهرات، خالد قیصری اهل کرمانشاه در زیر شکنجه

165
کشتن زندانی بازداشتی تظاهرات، خالد قیصری اهل کرمانشاه در زیر شکنجه
کشتن زندانی بازداشتی تظاهرات، خالد قیصری اهل کرمانشاه در زیر شکنجه

کشتن زندانی بازداشتی تظاهرات، خالد قیصری اهل کرمانشاه در زیر شکنجه، مراسم ختم  خالد قیصری یکی دیگر از شهدای قیام روز پنجشنبه ۱۲دیماه ۹۶، توسط خانواده اش برگزار شد.

وی نیز در تظاهرات دستگیر شده بود و در زیر شکنجه به شهادت رسید.

این شهید قیام هم مانند دیگر جوانان بازداشتی کرمانشاه در حین تظاهرات نه به گرانی توسط استاندار کرمانشاه و دیگر بسیجی های مزدور و جاسوس شناسایی و دستگیر شده بود.

جنازه این شهید با توضیح اینکه وی به دلیل استفاده بیش از حد مواد مخدر جان خود را از دست داده است کشن زندانی بازداشتی را از گردن خود برداشتند.

این در حالیست که محمود صادقی از نمایندگان مجلس در توییتی نوشت: «طبق اعلام بستگان یکی از بازداشت شدگان که در زندان فوت کرد، او طی چند تماس با خانواده اش اظهار داشته مسولان او و دیگر بازداشتی ها را مجبور به خوردن قرص هایی می کردند که حالشان را بد می کرده…».

پیکر خالد قیصری با حضور تعدادی از اعضای خانواده اش و شماری از ماموران اطلاعاتی بدون هیچ سروصدایی در شرایط فوق العاده امنیتی در قبرستان کرمانشاه به خاک سپرده شد.

آژانس ایران خبر شهادت خالد قهرمان را به خانواده و دوستانش صمیمانه تسلیت میگوید و خود را در غم تک تک آنان سهیم و شریک میداند.

بدون شک این قیامی است که تا سرنگونی آدمکشان ادامه خواهد یافت و خون شهدای ما بر زمین نخواهد ماند. آنان بر خواهند خاست و در روز بزرگ پیروزی رقص کنان و شادمان با ما خواهند بود!

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy