تیتر مهمترین اخبار اعتراضی مردم ایران در راستای سرنگونی

210
تیتر مهمترین اخبار اعتراضی مردم ایران در راستای سرنگونی
تیتر مهمترین اخبار اعتراضی مردم ایران در راستای سرنگونی

اخبار و حرکتهای اعتراضی در راستای قیام سرنگونی به اشکال مختلف بخصوص شعارنویسی در نقاط مختلف به شجاعانه ترین شکل صورت گرفته و دیوارهای شهرها را پر از اعتراض هموطنان نموده است، اخبار مهمترین تجمعات اعتراضی روز شنبه ۱۴ بهمن ۹۶ به شرح خلاصه بوده است:

تهران: خانواده بیماران ام. پی. اس روبروی وزارت بهداشت تجمع کردند. آنان بدلیل عدم دسترسی و گرانی داروهای این بیماری تجمع کردند. بر روی بنری که در دست معترضین هست؛ نوشته شده: زنده بودن حق ماست با دریافت به موقع آنزیم ها زندگی را به ما هدیه کنید!

ماهشهر: کارگران پتروشمی تندگویان ماهشهر در مقابل فرمانداری تجمع اعتراضی برگزار کردند. این کارگران چندین هفته است که در اعتصاب غذا هستند.

استهبان: در اعتراض به قطع درختان تفرجگاه گردشگری مرغک در شهرستان استهبان استان فارس جمعی از مردم دست به تجمع زدند. روی دستنوشته هایی که در دست تجمع کنندگان است نوشته شده: بگذارید نفس بکشیم

اهواز: نجات یک دانش آموز جوان توسط مردم محل از دست نیروهای لباس شخصی و فراری دادن او (پنجشنبه شب ۱۲ بهمن ۹۶) این خبر امروز علنی شده است.

تهران: پرتاب کوکتل مولوتف به سوی ماموران نیروی انتظامی در ساعت ۲۱۳۰زیر پل کالج

تهران: تجمع اعتراضی کارگران شرکت واحد عضو پروژه سپیدار ۲و۳ تعاونی مسکن برای چهارمین روز،  در مقابل شهرداری تهران برگزار شد

شوش: کارگران معترض هفت تپه در ادامه اعتراضات و پاسخ نگرفتن از کارفرما پس از به هم پیوستن با کشاورزان اقدام به خاموش کردن کوره های شرکت نمودند.

تهران: آرش صادقی زندانی در اعتصاب غذا طی نامه ای به زید حسین کمیساریای حقوق بشر و عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران از آنها خواستار رسیدگی به وضعیت حقوق بشر در ایران شد.

مغان: جمعی از چغندکاران مغان در دفتر مدیریت مالی و اداری شرکت کشت و صنعت مغان تجمع کردند. آنان از این شرکت بابت خرید چغندرهایشان طلب دارند که تاکنون پرداخت نشده است.

تهران: مهندسین فارغ التحصیل کارشناسی ناپیوسته در اعتراض به عدم صدور ارتقا پایه و بی ارزش شدن مدرک تحصیلی مقابل ساختمان وزارت علوم و تحقیقات در تهران تجمع اعتراضی بر پا کردند. آنان از استانهای مختلف از جمله ایلام؛ اردبیل؛ همدان؛ البرز؛ مازندران و مرکزی به این تجمع آمده بودند.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy