تجمع اعتراضی در مقابل بانک ملی تهران و شعبه کاسپین در رشت بانکها پول مردم را نمیدهند + فیلم

515

آژانس ایران خبر: تجمع اعتراضی در مقابل بانک ملی تهران و شعبه کاسپین در رشت بانکها پول مردم را نمیدهند. در پی فراخوانهای مختلف مبنی بر بی اعتبای بانکها و بالا کشیدن پول مردم بسیاری از ایرانیان اقدام به خارج کردن پولهای خود از بانکهای ایران بخصوص بانک ملی نمودند. این اقدام بیشتر پس ازاعتراضات پی در پی سپرده گذاران موسسات کاسپین و زیر مجموعه های آن بود.

پس از اینکه این موسسات نتوانستند پاسخگوی سپرده گذاران خود باشند، برای بسیاری از مردم مشخص شده که  بانکهای ایران نه بانک ملی و نه بانک مرکزی ایران نزد ایران از اعتبار کافی برخوردار نیست و نمیتواند پاسخگوی سپرده های مردم باشد.

بنابرای هر کس تا جایی که توانست اقدام به خروج سپرده های خود از بانکها کرد و پس از آن بود که پس از فراخوانهای متعدد مبنی بر بی اعتباری بانکهای ایران مردم تصمیم به خارج کردن پولهای خود از بانکها نمودند.

به همین منظور امروز سه‌شنبه۱۰بهمن‌ماه۹۶ جمعی از مردم تهران؛ به پرداخت نشدن پول‌شان از سوی یکی از شعب بانک ملی دست به اعتراض زدند.

از سوی دیگر صبح امروز سه شنبه ۱۰بهمن غارت شدگان موسسه کاسپین رشت هم  که امروز همگی از بانوان مالباخته بودند در اعتراض به غارت اموالشان در مقابل شعبه گلسار تجمع اعتراضی بر پا کردند. آنها شعار میدادند:

دست های پشت پرده با پول ما چه کرده

تابلوی بی مجوز محاله محاله

سپس با دادن شعارهای مدیران کاسپین عوامل دزدین تخم مرغ و گوجه فرنگی گندیده به سمت این موسسه غارتگر پرتاب کردند

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy