سعید طوسی قاری متجاوز، محبوب رهبر، آیا با حکم علی خامنه ای تبرئه شده است؟

246
فرق پرونده سعید طوسی محبوب خامنه ای با پروند حسن افشار که در 19سالگی اعدام شد
فرق پرونده سعید طوسی محبوب خامنه ای با پروند حسن افشار که در 19سالگی اعدام شد

سعید طوسی قاری بیت خامنه‌ای محبوب رهبر و متهم آزار جنسی کودکان را تبرئه شد، او متهم به آزار جنسی ۴۰کودکی بود که به او به عنوان معلم قرآن سپرده شده بودند.

پرونده او دو سال در دست دادگستری بود تا کثافتکاریهایش را ماستمالی کنند و از مجازات ۴سال زندان که خودشان برایش بریده بودند، برهانند!  او برای هر ۱۰کودک که مورد آزار قرار داده بود یکسال حبس گرفت که این را هم با تهدیدهایی که کرد ملغی و ایشان تبرئه شد.

در یک پرونده دیگر حسن افشار، ۱۷ ساله در اراک به جرم مشابه  ولی نه با ۴۰ نفر با یکنفر بازداشت و ظرف دو ماه به او حکم گرفت و پس از اینکه به سن قانونی رسید سریعا اعدام شد.

این جوان دبیرستانی تا هفت ماه نمیدانست که قرار است اعدام شود. او وکیل نداشت و هنگام ارتکاب جرم کمتر از سن قانونی داشت اما..محبوب رهبر نبود و قاری قرآن نبود! سعید طوسی حتی یک شب زندان نرفت.

چه دستی در کار بود؟ آیا با حکم شخص خامنه ای تبرئه شده است؟ زیرا قائم مقام شورای عالی قرآنی گفته است اگر خامنه ای یکماه او را نمیدید سراغش را میگرفت!

محمود صادقی، روز جمعه ششم بهمن ماه در توئیتر خود نوشت: «شعبه ۵۶دادگاه تجدید نظر تهران، بدون امضای رئیس دادگاه، با رأی دو مستشار از شعبه دیگر، حکم صادره علیه مربی صوت و لحن مبنی بر ۴سال حبس را نقض و او را تبرئه کرد. این پرونده ‌ حدود ۲سال بود که توسط مدیرکل دادگستری از دادگاه گرفته شده بود. او حتی یک شب زندان نرفت.

آبان ماه ۹۶، محمود صادقی مکاتبات دو کمیسیون مجلس با مقامهای قضایی را منتشر کرد. این مکاتبات بلاتکلیفی در پرونده سعید طوسی، و دخالت رئیس دادگستری تهران در روند رسیدگی به این پرونده را نشان میداد.

سعید طوسی، که قاری نزدیک و محبوب خامنه ای است، کسی است که در مقام مربی و معلم قرآن کودکان و نوجوانان، مکرراً و طی سالیان، آنها را مورد تجاوز و سوءاستفاده جنسی قرار می‌داده است.

سعید طوسی کسی است که در یک نوار میگوید: «حضرت آقا (خامنه‌ای) به آقای لاریجانی فرمودند که پرونده را جمع کنید». سعید طوسی کسی است که گفته اگر محاکمه کنند صد نفر را باخودم پایین میکشم.

پرونده این عنصر کثیف در حالی با ادعای مسخره «فقدان ادله» بسته شد که قربانیان و خانواده‌های آنها از سال ۹۰، اسناد مکتوب و سی دیها و نوارها و شکایات متعددی از جمله در مورد تکرار اعمال مجرمانه علیه کودکان دانش‌آموز هم‌چنین دو توبه نامه با دستخط خود وی و چندین پیامک با اسم و امضای خودش را به قضاییه ارائه داده‌اند.

وی کسی است که پنج شاکی خصوصی نوجوان با اسم و آدرس محل جرم داشت.

در روز جمعه ۷آبان محمد جعفر منتظری، دادستان کل، به شبکه۲ گفت: هدف از پخش اخبار پرونده اخلاقی این است که «آبرو و حیثیت نظام رو ببرند اونها بیایند ارزشهای ما رو زیر سؤال ببرند اونها به‌دنبال این هستند که اونچه که در نزد مردم ارزشه از قرآن، احکام، رهبری، ولایت اینها رو زیر سؤال ببرند ابزاری هم که می‌توانند پیدا کنند اینه که یک جایی یک چیزی پیدا بکنند این رو بیایند علم بکنند»

لاریجانی، رئیس قضاییه با طلبکاری به تابناک۳آبان در مصاحبه با تابناک ، مطرح شدن این پرونده را «طرح مطالب کذب و نسبتهای دروغ به رهبری و رئیس قوه قضاییه و نظام قضایی کشور» توصیف کرد و آن را کار «رسانه‌های معاند» و «هجمه‌های سنگین علیه نظام و دستگاه قضایی’خواند. او به تهدید شاکیان پرداخت و گفت: «کسانی که از داخل کشور به این قبیل رسانه‌ها کمک می‌کنند باید به‌عنوان معاونت در جرم تحت تعقیب قرار بگیرند»

ایرنا ۳آبان از قول محسنی اژه‌ای، معاون و سخنگوی قضاییه ، در روز دوم آبان از توقف کامل پرونده‌های «ارتکاب اعمال منافی عفت و افعال حرام با نوجوانان» خبر داد و گفت: «ادعای شاکی به هیچ‌وجه ثابت نشده است». و برای ماستمالی این کثافتکاری اضافه کرد: پرونده «تشویق به فساد هنوز نهایی نشده است… اما یک قاضی خبره، با تجربه و ۳۰سال سابقه کار به‌عنوان مشاور… پرونده را خوانده و گفته در این پرونده هیچ مسأله ثابت شده وجود ندارد». اژه‌ای سپس به تهدید مطبوعات پرداخت و گفت: «رسانه ها… مسایلی که هنوز حکم درباره آنها صادر نشده و مجرمیت قطعی پیدا نکرده، اینها را انتشار ندهیم چرا که جرم بوده و قابل تعقیب است». وی تأکید کرد: «دادگاه سعید طوسی باید غیرعلنی برگزار شود و ضدانقلاب به‌دنبال سودجویی از این پرونده‌هاست».

بعد نوبت محمدرضا حشمتی، معاون وزارت فرهنگ و ارشاد روحانی، رسید که خط و نشان بکشد وی به‌منظور مرعوب کردن شاکیان و معترضان پرداختن به این موضوع را «مصداق اشاعه فحشا» خواند (تابناک- ۶آبان).

همه این جنایتکاران همان شکنجه‌گران زندانهای مخوف مانند کهریزک هستند که در آنها تجاوز جنسی یک شکنجه رایج است. یک احتمال هم اینکه این روزها در کهریزک به سعید طوسی نیاز هست!

در حالیکه بسیاری از زنان و مردان و جوانان ایران به اتهاماتی بسیار کمتر و غیر قابل مقایسه با این پرونده ننگین در ملا عام شلاق میخورند و به زندانهای طویل المدت محکوم میشوند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy