ترانه ای زیبا تقدیم به ابراهیم رسولی که با سلاح شکاری به جنگ مزدوران رفت

1083

ترانه ای تقدیم به شهید گلگون کفن ابراهیم رسولی که جلوی مزدورانی که میخواستند از دیوار خانه اش بالا بروند و دستگیرش کنند سر خم نکرد و با سلاح شکاری که در اختیار داشت در نبرد با آنان به شهادت رسید.

بیشتر بخوانیم

روز پنجشنبه ۲۸ دیماه در یک درگیری مسلحانه مامورین اطلاعات هنگام وارد شدن بی اجازه به خانه یک شهروند باعث کشته و زخمی شدن سه نفر شدند.

این درگیری مسلحانه  پس از آن روی داد که ماموران اطلاعات میخواستند به زور وارد منزل شخصی یکی از هموطنان در اقلید به نام آقای سید ابراهیم رسولی بشوند.

مامورین حکومتی که این روزها از در و دیوار مردم بالا میروند و به بازداشتهای بی رویه شهروندان می پردازند در هنگام وارد شدن به این خانه با مقاومت ابراهیم رسولی مواجه شدند. ابراهیم رسولی که به هیچ عنوان نمیخواست اجازه ورود به آدمکشان جنایتکار را  بدهد با سلاح شکاری مقابل آنها ایستاد و دو تن از مامورین را زخمی کرد.

در این هنگام تک تیراندازهای حکومتی او را نشان کرده به قتل میرسانند.

حکومت که از درز این خبر بشدت ممانعت میکند و به همه گفته است که کسی نباید درباره این خبر اطلاع رسانی نکنند. چون نمیخواهد کسی متوجه  شود که شهروندی با سلاح مقابل آنها ایستاده است.

بنابر این به رسم قدیمی وزارت اطلاعات گفته است  که او خودکشی کرده است.

اما همه مردم شهر و کوچه سید رسول میدانند که او در مقابل مامورین ایستاد و تک تیراندازهای حکومت او را کشتند.

گزارشات تکمیلی حاکی از آن است که مامورین با لباس مبدل برای دستگیری سید ابراهیم رفته بودند اما او متوجه میشود و اجازه ورود به خانه اش را نمیدهد و آنها از دیوار بالا رفته اند سید ابراهیم با سلاح شکاری به استقبال مهمانان ناخونده رفته است و خود توسط تک تیرانداز به شهادت رسیده است.

این ترانه زیبا تقدیم به اوست

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy