مادران پارک لاله: دیگر دهه‌ی ۶۰ نیست که بتوانید با بازداشت و کشتار و شکنجه و اعدام زندانیان، مردم را به خانه‌ها بفرستید

122
دادگاه های عادلانه و علنی برای محاکمه تمامی دست اندرکاران جنایت در زندانها خواست مادران پارک لاله
دادگاه های عادلانه و علنی برای محاکمه تمامی دست اندرکاران جنایت در زندانها خواست مادران پارک لاله

مادران پارک لاله که خود داغداران کهریزک و قیام سال ۸۸ هستند دوباره به تپش آمده و با یک بیانیه  به کشتار زندانیان در زندانهای قرون وسطایی حکومت ولایت فقیه واکنش نشان دادند. مادران در بیانیه خود خواستار دادگاه برای عاملین قتل و شکنجه فرزندان مردم ایران در زیر دستهای جنایتکاران وزارت اطلاعات هستند.

مادران پارک لاله در بیاینه خود با اشاره به قربانیان زیر شکنجه خواستار دادگاه های عادلانه و علنی برای محاکمه تمامی دست اندرکاران جنایت در زندانهای جمهوری اسلامی شدند.

مادران پارک لاله در بیانیه خود خواستار روشن شدن هر چه سریعتر وضعیت تمامی اسیران شکنجه گاه های حکومت شدند و نوشتند: الان  دیگر دهه‌ی شصت نیست که بتوانید با بازداشتهای گسترده و کشتار و شکنجه و اعدام زندانیان، مردم را به خانه‌ها بفرستید.

مردم ایران هوشیار و آگاهند و  تجربه سی و نه سال حکومت استبدادی را پشت سر گذاشته‌اند و با تمامی لایه‌ها و سیاست‌ها و روشهای منتسب به گروههایی از شما، مرزبندی دارند، زیرا بی‌عدالتی و دروغ و آزادی‌کشی و تبعیض و نابرابری را با پوست و گوشت و استخوان‌شان لمس کرده‌اند.

مردم رنج کشیده و آزاده ایران در خیزش دی ماه ۱۳۹۶، نشان دادند که می‌توانند بر خواسته‌های خود بایستند و با قدرت و سرعتی بی‌نظیر، خود را سازماندهی کرده و در سراسر شهرهای بزرگ و کوچک و حتی روستاها تجمع و اعتراض و اعتصاب کنند و خواسته‌های حق‌طلبانه‌شان را فریاد بزنند و ستون حکومت شما را بلرزانند.

مادران پارک لاله بهمن۹۶

 تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy