سرتیتر اخبار قیام در شهرهای میهن در ۲۴ساعت گذشته نشانگر تپش نبض قیام است

99
سرتیتر اخبار قیام در شهرهای میهن در 24ساعت گذشته نشانگر تپش نبض قیام است
سرتیتر اخبار قیام در شهرهای میهن در 24ساعت گذشته نشانگر تپش نبض قیام است
سرتیتر اخبار قیام در شهرهای میهن نشان میدهد نبض قیام میزند و میرود که دوباره در اوجی جدید در سرتاسر شهرهای ایران شعله ور گردد. مردم نه تنها از هیبت دیکتاتور نترسیدند بلکه با توجه به شکسته شدن هیبت دیکتاتور میتوانند به سرعت اهداف خود را عملی کنند.
تهران: تجمع مال غارت شدگان شعبه شهرآرا کاسپین در مقابل این موسسه با شعار بانکهای ایران دزدن پولهاتونو  می دزدن
کرمان:  غارت شدگان کاسپین شعب بسیج کرمان در اعتراض به اموال به غارت رفته خود در شعب این مرکز غارتگری تجمع کردند آنها شعار میدادند اطلاعات بگوش باش مالباخته ایم نه اوباش
تهران: زندانیان سیاسی زن آتنا دایمی و گلرخ ایرایی به زندان قرچک ورامین منتقل شدند این دو زندانی از قیام مردم ایران حمایت کرده بودند.
سومین روز اعتصاب سراسری کارگران راه آهن در تهران، مراغه، شاهرود، اندیمشک و اسلام آباد ادامه داده شد.
البرز: دواطلبان آزمون وکالت در استان البرز در اعتراض به جایگزین کردن بسیج در مقابل کانون وکلای دادگستری البرز در کرج دست به تجمع زدند
زاهدان: جوانان زاهدان در یک اقدام جالب ابتکاری روی دیروار دادگستری زاهدان شعارنویسی کردند
رودبار: مالکان زمین‌های نیروگاه بادی شهرستان رودبار  در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود پس از ۲۳ سال در این نیروگاه تجمع نمودند
تهران: تجمع و درگیری مشتریان شرکت اطلس خودرو  در اعتراض به این شرکت کلاهبردار در مقابل یکی از نمایندگیهای آن تجمع کردند.
زنجان: فرهنگیان پروژه ۱۱۹۶واحدی پونک زنجان امروز پنچشنبه۵بهمن ماه ۹۶ در اعتراض به عدم تحویلدهی خانه هایشان  پس از ۱۱ سال مقابل استانداری زنجان تجمع کردند و خواستار این شدند که سریعا خانه هایشان را تحویل بدهند.
مبارکه:  بازنشستگان فولاد مبارکه فراخوان دادند که روز جمعه ۶بهمن ماه ساعت ۸ صبح مقابل استانداری اصفهان تجمع میکنند
تهران: مادران پارک لاله: با یک بیانیه اعتراضی نوشتند: دیگر دهه‌ی ۶۰ نیست که بتوانید با بازداشت و کشتار و شکنجه و اعدام زندانیان، مردم را به خانه‌ها بفرستید
مراغه: باغداران مراغه فراخون به تجمع در در روز سه‌شنبه دهم بهمن‌ مقابل فرمانداری دادند.
اهواز: کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران، در سومین روز اعتصاب رسما تهدید به اخراج شدند.
تهران: ۵تن از زندانیان کارگاه خیاطی زندان اوین که  از دوختن چشم بند و لباس بازجویی برای زندانیان سرپیجی کرده بودند به فشاشویه منتقل شدند.
ماهشهر: اعتصاب غذا در پتروشیمی «شهید تندگویان» ادامه دارد کارگران حدود ۲۰ ماه است بدون قرارداد کار می‌کنند و فیش حقوقی هم ندارند.
تهران: شورای هماهنگی تشکل های صنفی فرهنگیان ایران با صدور بیانیه ای، از تمام معلمان شاغل و بازنشسته خواست از فراخوان بازنشستگان مبنی بر حضور در تجمع ۸ بهمن حمایت کنند.