اخبار فوری قیام مردم ایران امروز یکشنبه ۲۴دی به شرح زیر خلاصه شده است

291
اخبار فوری قیام مردم ایران امروز یکشنبه 24دی به شرح زیر خلاصه شده است
اخبار فوری قیام مردم ایران امروز یکشنبه 24دی به شرح زیر خلاصه شده است

اخبار فوری قیام مردم ایران امروز یکشنبه ۲۴دی به شرح زیر خلاصه شده است. اخبار امروز شامل دردها و آلام، و خبرهای دردناک شامل: سوختن در میان آب و کشته شدن در زیر شکنجه و مردمی شجاع که برای حقوقشان باز هم اعتراض میکنند و این قیامی است که تا روز پیروزی ادامه خواهد داشت.

چالوس: علی پولادی از معترضین قیام زیر شکنجه در بازداشتگاه چالوس کشته شد. به خانواده اش اطلاع دادند برای تحویل جنازه فرزندشان بروند.

سنندج: وزارت اطلاعات خبر کشته شدن کیانوش زندی فارغ التحصیل دانشگاه فنی یزدان پناه را که در جریان اعتراضات شبانه  به قتل رسانده بود، به خانواده اش داده است. آنها جنازه این جوان را تحویل ندادند، تنها اجازه برگزاری یک روز مراسم را دادند.

تهران: خانواده آرش محمدی ۲۴ساله اعلام کردند از فرزندشان که جلوی بیمارستان مدنی دستگیر شده است هیچ اطلاعی ندارند.

تهران: براساس یک سند مشخص شد که به کسانیکه برای سرکوب مردم رفته اند از طرف سپاه سکه های طلا اهدا میشود.

تهران:‌ ۲۷مین روز است اعتصاب غذای یکی از سپرده گذاران کاسپین به غارت اموالش در خیابان کسی هم پاسخگو نیست.

کنگان:  حدود صد نفر از کارگران پیمانکاری پارس جنوبی دراعتراض به تاخیر طولانی در پرداخت دستمزد‌هایشان دست از کار کشیدند و در ورودی مجتمع تجمع کردند.

کیش: ۲۵۰ نفر از کارگران شرکت کیش چوب در جزیره کیش در اعتراض به عدم پرداخت۱۵ماه حقوق معوقه خود و تعطیلی ۳ماهه کارخانه در منطقه آزاد کیش تجمع کردند.

نزدیک به ۶۰۰ کارگر پیمانی راه‌آهن شمال شرق که در اعتراض به پرداخت نشدن ۳حقوق و ۵ ماه حق بیمه خود؛ دومین روز این تجمع اعتراضی را ادامه دادند.

تهران: با تایید خبر به زیر آب رفتن کشتی سانچی خبر فوت ۳۲ پرسنل این نفت کش داده شد. این کشتی یک هفته میان آب سوخت.

ماه شهر:  پنجمین روز اعتصاب غذای کارگران یکی از واحدهای پتروشیمی تندگویان به خاطر ندادن حق و حقوقشان

تهران: جمعی از طلبکاران شهرداری تهران در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود مقابل شورای شهر تهران دست به تجمع زدند.

تهران:  بخش‌های منتشر نشده دیگری از مجلس خبرگان سال ۶۷ از جلسه انتخاب «رهبری موقت» که شاهد علوی به تازگی منتشر کرده است

تهران: زندانی سیاسی سعید ماسوری در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل نسبت به فاجعه انسانی در زندانهای ایران  هشدار داد!

شوش: بخشهای کارخانه و کشاورزی و بعضی از قسمتهای شرکت نیشکر هفته‌تپه در اعتراض به عدم پرداخت حقوق های بهمن و اسفند ۹۴ دست به اعتصاب زدند.

تهران: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکام جداگانه ای، ائمه جمعه ۳۱ استان کشور را به عنوان اعضای هیئت امناهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

تهران: فراخوان به تجمع  جهت ابراز همدردی و تسلیت به بازماندگان پرسنل نفت کش سانچی دوشنبه ساعت ۸ صبح بزرگراه آفریقا خیابان عاطفی شرقی حضور به هم میرسانیم.

بندر انزلی: از طرف حکومت تجمعی برای کشته شدگان نفت کش سانچی در پایانه مسافربری دریایی بندر انزلی ساعت ۱۸ اعلام شده است. همچنین ورود در این مراسم برای عموم آزاد گذاشته شده است!

گلستان:‌ جمعی از بازنشستگان استان گلستان و جمعی از مهندسان مشهد طی بیانیه‌های جداگانه‌یی از قیام مردم ایران حمایت کردند.

لرد آلتون عضو مجلس انگلستان از قیام مردم ایران حمایت کرد و گفت:  به‌کار گرفتن  سپاه پاسداران و ارگانهای دیگر  برای سرکوب قیام سراسری مردم ایران، به اضافه محدود کردن دسترسی به اینترنت و فضای مجازی توسط مقامات این رژیم، مطلقاً غیرقابل‌قبول است.

تلگرام  ما

https://t.me/Iran_news_ajancy