مسی تصاویر کفش جدید خود را در توئیتر منتشر كرد
مسی تصاویر کفش جدید خود را در توئیتر منتشر كرد

لیونل مسی، ستاره بارسلونای اسپانیا، تصاویر کفش جدید خود را که به طور ویژه طراحی شده، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر. او قرار است با این کفش در دیدارهای آینده بارسلونا شرکت کند.

در طرح کفش‌های جدید ستاره بارسلونا، تصویر کوچکی از مسی در کودکی به همراه مادرش،و نیز جشن مشهور وی در برابر رئال مادرید در سنتیاگو برنابئو، نقاشی شده است.

برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی، قرار دادن تصویری از جشن معروف مسی در سننیاگو برنابئو را اقدامی تحریک کننده برای هواداران رئال مادرید دانستند.

سال گذشته، مسی در یکی از مسابقات ال‌کلاسیکو، پس از به ثمر رساندن گل، پیراهنش را درآورد و در برابر هواداران رئال قرار داد تا بگوید که آن‌ها در برابر «مسی» قرار دارند.

مسی، نخستین دیدار خود با کفش جدیدش را شامگاه امروز پنج‌شنبه ۱۱ ژانویه یازدهم سپتامبر در برابر سلتاویگو انجام خواهد داد. دیدار رفت این دو تیم، (۱-۱) به پایان رسیده بود.

بیشتربخوانید

به گزارش ورزش ۱۱، پیش از این خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه اریک آبیدال بازیکن پیشین و سرطانی بارسلونا در یک برنامه تلویزیونی مدعی شده بود لیونل مسی از او خواسته بود از ارسال تصاویر از شرایطش به او و هم‌تیمی‌هایش خودداری کند تا روحیه تیم تضعیف نشود.

این اظهارات منتسب به مسی واکنش‌های متفاوتی به همراه داشت و عملا باعث شده بود برداشت‌های بدی بر علیه فوق ستاره آرژانتینی صورت گیرد.

این خبر باعث شد تا اریک آبیدال از طریق توئیتر این اظهارات منتسب به خود را اصلاح و تکذیب کند.

وی که به دلیل سرطان کبد روزهای سختی را سپری کرده در این باره نوشت: وقتی من ویدیو را برای تیم فرستادم، لئو مسی هرگز به من نگفت که دیگر از این تصاویر و فیلم برای او نفرستم یا اینکه علاقه‌ای ندارد که از وضعیت من مطلع شود. او گفت که دوست ندارد من را در چنین وضعیتی ببیند و هیچ وقت سخنان بدی نسبت به من نگفت.

تلگرام

https://t.me/Iran_news_ajancy